בעקבות ניו יורק, מילאנו, פריז וברצלונה, שבוע האופנה הבינלאומי מגיע לישראל!

 

קניינים מרחבי העולם מתעתדים להתארח בשבוע האופנה הבינלאומי לכלות שיתקיים בחודש פברואר 2019 בחוות רונית

אירוע פורץ דרך בעולם הכלות הישראלי: מיטב מעצבי שמלות הכלה והערב בישראל יציגו בשבוע האופנה הבינלאומי לכלות כשאליהם מצטרפים שלל הענפים השייכים לעולם החתונות, בינהם- מאפרים, מעצבי שיער, צלמים ואטרקציות לאורחים.

בין מעצבי שמלות הכלה, ענבל דרור, דני מזרחי, אפרת קליג, ג'ולי וינו ועוד. בתחום מעצבי חליפות החתן, אופנת סגל ובאמוס סקוור, בתחום השיער גיא צרפתי ובתחום האיפור נטשה דנונה.

את שבוע האופנה הרימו שתי היזמיות הצעירות, דקלה יוסף וסלין שרגא. דקלה יוסף: "בחרנו להנגיש את שבוע האופנה לכלות בישראל לקהל המקומי שכן, שבוע זה בעולם פונה בד"כ למעצבים ולקניינים. מלבד הקהל הישראלי, יגיעו קניינים מרחבי העולם לצפות בקולקציות מעצבי הכלה הישראלים וכך אנו בעצם פותחות את שערי ישראל אל העולם. חשוב לי להדגיש כי אנו מאמינות שלכל אישה מגיע לחוות חוויה של אופנה ותרבות ברמה הגבוהה ביותר ולכן בחרנו להעניק זאת לציבור ולדבר בגובה העיניים בשפת האופנה".

 

באירוע יערכו תצוגות אופנה באורך מלא של הקולקציות החדשות מבתי המעצבים.

בשבוע זה ינכחו קניינים מרחבי העולם אשר יגיעו להכיר מקרוב את הקולקציות של המעצבים הישראלים ואף להביאן לשוק העולמי.

מדובר באירוע שנתי שנעשה בבירות האופנה העולמיות וכעת, לראשונה, יערך גם בישראל, במסגרתו תתקיים תחרות הדור החדש של מעצבי שמלות הכלה בישראל, בו יוכלו להשיג חשיפה בינלאומית והכרה.

סמדר גנזי אשר אחראית על הפקת תצוגות האופנה בשבוע האופנה אמרה: "הדגש בשבוע הזה הוא הבינלאומיות שמבדל בינו לבין כל מה שנעשה עד היום בתחום הכלות בישראל. מעבר לכלות הישראליות שחשובות עד מאוד, יש שוק ענק בעולם למעצבים ומעצבות ישראלים ומאחר ויש לנו גם שם מדהים בנושא עיצוב אופנה, האירוע רק יתרום להפיכתה של ישראל לאימפריית עיצוב אופנה וזה מדהים".

 

בנוסף, בשבוע זה לוקח חלק מכון הייצוא המסייע להגדיל את החשיפה העולמית לאופנת ההוט קוטור הישראלית ברוב הדרה.

 

 

מעצבת שמלות הכלה ים יגודייב: "כמעצבת שמלות, שבוע האופנה לכלות חושף אותי ואת שאר המעצבים אשר מציגים בו, לקניינים מרחבי העולם, כדי להיחשף לחו"ל נדרשה הרבה בירוקרטיה וכסף, דבר שלמעצב צעיר וטרי אין תמיד וזו פלטפורמה מצויינת לעשות זאת דרכה, מה גם שמכון הייצוא מעורב בשבוע הזה וזה נפלא. תמורה נוספת היא כמובן קהל הכלות לעתיד שיגיעו ויחשפו לקולקציות החדשות של כולנו במקום אחד, דבר שיקל עליהן".

 

בעלת המותג טוראנז', המלבישה כלות לכל האירועים הסובבים סביב החתונה, דניאלה אלטר אשר תציג באירוע: "זה שבוע שקורה פעם ראשונה בארץ והוא מאגד את כל מה שהכלה לעתיד צריכה, שמלות, אטרקציות בחתונה והלבשה לכל האירועים שסובבים את החתונה עצמה כמו: בגד ים לירח דבש וחלוק משובץ סברובסקי ליום ההתארגנות, חלוק רחצה ליום המקווה, בגד חוף למסיבת הרווקות, הכל לבן ובעבודת יד. הכלה מקבלת מענה נרחב לאירוע שלא פשוט לארגן ואנחנו מציעות חבילות אטרקטיביות ויוקרתיות שמסדרות לכלה אירוע חלומי. באירוע נציג דגמים בלייב להתרשמות וכך הקהל יוכל לחזות בעיצובים שלנו".

 

לפרטים נוספים: https://www.bridalfashionweeks.com/

שבוע האופנה לכלות יערך במועדים 2019, 18-20.2.2019, בחוות רונית.

 

 צילום 1   רונלינה צלם דביר כחלון

צילום 2   ענבל דרור  צלם אלון שפרנצקי