בוועידה, בנושא ההתמודדות עם טרור בינלאומי, ישתתפו כ- 500 נציגים מכ- 200 מדינות ינאמו בין היתר גם השרים כץ, שקד, שטייניץ ולוין כמו גם שגרירי ארה"ב, ספרד וצרפת בישראל.

רונית חסין הוכמן, מנכ"ל קבוצת  ג'רוזלם פוסט: "אירוע בעל חשיבות אדירה להסברתה של מדינת ישראל"

 

ועידת הדיפלומטים ה-6 של הג'רוזלם פוסט תתקיים ב-6 בדצמבר  2017 במלון וולדורף אסטוריה בירושלים. בוועידה, שתדון בנושא ההתמודדות עם הטרור הבינלאומי, צפויים להשתתף כ- 500 נציגים מכ- 200 מדינות ברחבי העולם, ביניהן ארה"ב, בריטניה, אוסטריה, ברזיל, קנדה, האיחוד האירופי ועוד  - שגרירים, דיפלומטים זרים המוצבים בישראל, נספחים צבאיים וכלכליים, דוברי השגרירויות ונציגים בכירים מראשי המשק הישראלי.

חשיבותה של ועידת הדיפלומטים באה לידי ביטוי בחיזוק ההסברה הישראלית בקרב דיפלומטים השוהים בתחומה של מדינת ישראל תוך מתן סקירה מעמיקה אודות ישראל על כל פניה: מדיניות חוץ ופנים, כלכלה ובטחון.

באירוע ייקחו חלק ויישאו דברים נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, שר הביטחון אביגדור ליברמן, שר החינוך, נפתלי בנט ויו"ר המחנה הציוני, השר לשעבר, אבי גבאי.

כמו כן ישתתפו בוועידה שרים ישראלים נוספים, דיפלומטים ומובילי דעת קהל אשר ידונו באתגרים העומדים בפני אירופה, ישראל וארה"ב בצל הטרור העולמי. בין הנואמים הישראלים הבולטים בוועידה: שר התחבורה, ישראל כץ, שרת המשפטים, איילת שקד, שר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים, ד"ר יובל שטייניץ ושר התיירות יריב לוין.

עוד יישאו דברים שגריר ארה"ב בישראל, דיויד פרידמן בנאומו הפומבי הראשון, שליח האו"ם למזרח התיכון, ניקולאי מילדנוב, שגריר ספרד בישראל, מנואל גומז, שגרירת צרפת בישראל, הלן לה-גאל, ראש המשלחת האירופאית בישראל, עמנואל גיופרט, ראש מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה, אוהד כהן ומנכ"לית המשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה, סימה וקנין-גיל.

הוועידה מעוררת עניין תקשורתי רב וכתבים מהארץ ומהעולם כבר הבטיחו את השתתפותם ואת סיקור הוועידה.

את הוועידה ינחה יעקב כץ, העורך הראשי של הג'רוזלם פוסט.

רונית חסין הוכמן, מנכ"ל קבוצת ג'רוזלם פוסט ויו"ר מעריב, אמרה כי "בתקופה בה הטרור מכה בכל מדינות העולם ללא אבחנה ומאיים על אוכלוסיות של מאות מיליונים, הטרור אינו רק עוד סוגיה ביטחונית מקומית, אלא נושא לדיון דיפלומטי כלל עולמי. הוועידה מהווה הזדמנות למפגש מהותי, ובמסגרתה יוכלו כלל הדיפלומטים מהארץ ומחו"ל להתלבט יחד בסוגיה ולדון בדרכים להתמודד עמה"


הוועידה תתקיים ב- 6 בדצמבר במלון וולדורף אסטוריה בירושלים.

 

 

 

 

 

 

אמש, מיטב הסלבס ומעצבי האופנה בישראל הגיעו לאירוע השקת הסדר התיעודית החדשה של yes דוקו "סיפורי בדים", העוסקת במאחורי הקלעים של תעשיית האופנה הישראלית.

 

"סיפורי בדים"- סדרה תיעודית חדשה הנכנסת אל מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה הישראלית, על כל רבדיה, יצריה ואנשי תעשיית האופנה בישראל

 

  

במשך השנתיים האחרונות, עקבה הבמאית עידית אברהמי (״העיתונאים״) אחר מספר מעצבים בולטים וכן אחר מפיק האופנה מוטי רייפ בהכנות לקראת שבוע האופנה הישראלי.

 

 

כך אנו מקבלים תמונה מורכבת ומפתיעה על חייהם ועבודתם של מעצבי אופנה ישראלים בולטים כמו המעצבת והתעשיינית דורין פרקנפורט, המעצבות הוותיקות טובהל'ה ובִתהּ נעמה חסין והמעצבים הצעירים והמבטיחים לארה רוסנובסקי והֵד מיינר.

 

 

כל זאת במקביל למעקב אינטנסיבי אחר עבודתם רוויית היצרים של רייפ ואנשיו: על רקע גל הטרור המתחולל בישראל, בליבו של אתר בנייה, מנסה רייפ לגרום לבלתי-אפשרי לקרות – להביא לגמר את - שבוע האופנה הישראלי.

 

באמצעות מעקב רווי סצינות דוקומנטריות, ועם שלל הופעות אורח של אנשי מפתח מקרב תעשיית האופנה - עיתונאים, אנשי יחסי ציבור, צלמים ודוגמניות - מציגה הסדרה את התעשייה הזוהרת-כביכול, תעשייה שנמצאת כל העת במאבק ונאלצת להתנהל במציאות יומיומית מורכבת של הישרדות ומצוקה כלכלית.

 

את הסדרה יצרו עבור yes דוקו הבמאית עידית אברהמי והמפיקה אילנית באומן ("תקופת מבחן"). הסדרה בת 6 פרקים ותשודר החל מה-23/11 בyes דוקו וב-yesVOD.

מפיקים- אילנית באומן וענב שנהר, שנהר הפקות . )ישראל, 2016)

 

 

 

בין הנוכחים באירוע נכחו אושיות האופנה של ישראל לדורותיהם שהגיעו במיטב מחלצותיהם וביניהם משתתפי הסדרה: המפיק מוטי רייף, המעצבות טובהלה ונעמה חסין, דורין פרנקפורט, לארה רוסנובסקי והד מיינר ואשתו הזמרת ריף כהן. 

 

כמו כן, נכחו באירוע סלבס רבים כגון: ציפי רפאלי, דודו בראור, עברי לידר, לאה שנירר, קרן מור, גלית גוטמן ויגאל אהובי, שירז טל, אורנה דץ ובן זוגה, מיקי בוגנים, גיל ריבה ובת זוגתו, רני והילה רהב, מרינה קבישר, שלי גפני, קארן דונסקי, קורין גדעון, איה קרמרמן, אביעד קיסוס, ג'ני צ'רוואני, יאנה גור, דליה מזור, יעל רייך, המעצבת רזיאלה גרשון, המוסיקאי אבי בללי (אשר כתב את המוסיקה המקורית לסדרה), איריס קול, המלחין קובי אושרת, חלי גולדנברג וכן יוצרי ומפיקי הסדרה: עידית אברהמי, אילנית באומן ועינב שנהר.

 

כמו כן, נכחו באירוע אנשים מוכרים רבים מעולם העסקים, ביניהם בכירי yes ובראשם המנכ"ל רון אילון, ליאורה עופר, איש העסקים אייבי נאמן, עו"ד דן להט, הרצל חבס, חברת הכנסת זהבה גלאון, אמיר חייק- מנכ"ל התאחדות התעשיינים לשעבר, אורנה אלוביץ', המסעדן שאול בן אדרת, המעצב דני מזרחי, ורד רמון ריבלין, יונה ויזנטל.

 

הסדרה "סיפורי בדים" תשודר בyes דוקו בימי רביעי החל מה-23.11 בשעה 21:00 

צילום סילביה גולן

 

 

 

 

 

 

AHAVA  מעבדות ים המלח מציגה: YOU DESERVE  #AHAVA LOVE

 

בלעדי ברשת סופר-פארם: מתנות במהדורת VALENTINE  

 

לרגל חג הוולנטיין AHAVA  מציגה מארזים מפנקים של אהבה בעיצובים רומנטיים בצבעי ורוד או טורקיז. העניקו לאהובים עליכם מתנה מפנקת עם המון AHAVA

ההשראה מאחורי העיצוב של מארזי המתנה לחג של AHAVA, המומחית העולמית בטיפוח מינרלי מים המלח, מקורה ביופי ובעוצמה הפנימית הנשית. AHAVA  מבקשת לחלוק את האמונה כי בחג האהבה הזה, מה שלא יהיה, מגיע לך להרגיש טוב עם עצמך. מחווה קטנה של אהבה בעיצובים רומנטיים בצבעי ורוד או טורקיז, נשיקה או פרחים, באווירת חג מפנקת בשילוב מוצרי AHAVA האהובים ביותר:  YOU DESERVE A KISS

 

 

במארז תחליב לחות מינרלי בניחוח SEA-KISSED מרענן בגודל מלא 250 מ"ל, ג'ל רחצה מינרלי 40 מ"ל וקרם ידיים מינרלי בניחוח SEA-KISSED 30 מ"ל המבוססים על המינרלים הקסומים מים המלח, תמציות צמחים ייחודיות ומועשרים ב-OSMOTER™, תמצית מרוכזת של מינרלים טבעיים מים המלח, פטנט רשום ופורץ דרך של AHAVA, המעלה את רמת הלחות, החיוניות והזוהר בעור ומעכב את הופעת סימני הגיל. מחיר מומלץ לצרכן: 99 ₪.

 

 

YOU DESERVE FLOWERS

במארז תחליב לחות מינרלי בניחוח קקטוס ופלפל ורוד מתוק וחושני בגודל מלא 250 מ"ל, ג'ל רחצה מינרלי 40 מ"ל וקרם ידיים מינרלי בניחוח הדגל המוכר והאהוב בגודל 40 מ"ל. המוצרים מבוססים על המינרלים הקסומים מים המלח, תמציות צמחים ייחודיות ומועשרים ב-OSMOTER™, תמצית מרוכזת של מינרלים טבעיים מים המלח, פטנט רשום ופורץ דרך של AHAVA, המעלה את רמת הלחות, החיוניות והזוהר בעור ומעכב את הופעת סימני הגיל. מחיר מומלץ לצרכן: 99 ₪.

 

הישראלים ידועים כאנשים שמפנקים במתנות. באמצעות חברת הסקרים Ipsos Market  Watch עולה כי כששואלים ישראלים מה בעיניהם היא מתנה ישראלית אותנטית, 65% מצביעים על מוצרי AHAVA כמתנה ישראלית אותנטית ובמקום השני במבה עם 35%קרוב ל-80% ענו כי יעדיפו לתת מוצרי טיפוח של המותג המסמל את ישראל - AHAVA  הנתפשים כמתנה המסמלת את ישראל, איכותית ויוקרתית.

 

ניתן להשיג בלעדית ברשת סופר פארם

למידע נוסף, בקרו באתר:  www.ahava.co.il , והצטרפו אלינו בדף הפייסבוק.

 

AHAVA מעבדות ים המלח היא החברה המובילה בעולם בטיפוח מינרלי מים המלח. AHAVA משלבת במוצריה טכנולוגיות חדשניות יחד עם כוחם של המינרלים מים המלח. 
כל מוצרי החברה הינם 100% טבעונים, בעלי תו 
VEGANFRIENDLY ואינם מכילים מרכיבים מן החי.

 

חטיבת המחקר והפיתוח של AHAVA הממוקמת לחופי ים המלח, שוקדת מעל 28 שנים בחקר המינרלים, רשמה למעלה מ- 15 פטנטים בינלאומיים ופרסמה מאמרים מדעיים חשובים אודות תרומתם המובהקת של המינרלים מים המלח לטיפוח העור. 


האיכות הגבוהה והלא מתפשרת של המוצרים הקנו ל-
AHAVA שם עולמי, ובקרב הישראלים AHAVA   היא המתנה המבוקשת ביותר לנוסעים  לחו"ל. מוצרי AHAVA נמכרים בלמעלה מ- 30 מדינות, ברשתות מובילות ברחבי העולם ובחנויות קונספט ייחודיות בבודפשט, ברלין, סינגפור ועוד..

 צילום קרדיט: מוטי פישביין

 

 

Cameo מסעדה חדשה עם מטבח ים תיכוני מודרני, נפתחה לאחרונה במתחם התחנה בתל אביב ומציעה חווית בילוי ייחודית, שמקבלת השראה מהעולם הקולינרי ועולם הלילה גם יחד.


Cameo מביאה לתחנה אוירה חדשה ורעננה. מהמסעדה דרך הלאונג׳ בר ואל המרפסת הפתוחה - הבילוי בקמאו הוא חוויה תל אביבית רב חושית של קולינריה משובחת ואנרגיה שזורמת מכל פינה. מהכניסה למסעדה, הקווים העגולים והעיצוב המוקפד, מחבקים את המבקר במקום ומושכים אותו פנימה, דרך קיר הבקבוקים המרהיב, הספות המעוצבות, תקרת התמונות המהפנטת ועד לחלל השירותים המעגלי - המקום משדר סקס-אפיל מאופק ואלגנטי. הקמאו מציע 4 ברים שונים ומעוצבים להפליא- שניים בחלל המסעדה ושניים בחצר הכוללת בר חיצוני מרכזי ועגול המהווה מקום מושלם לדרינק עם חברים, ובר נוסף ארוך במרפסת הלבנה והקלילה שנותנת לאורחים הזדמנות ליהנות מהשמיים הפתוחים ובריזת הים הסמוך.

 

 

התפריט (שף אריק ווקיל, ננה בר) כולל מגוון מנות מהמטבח הישראלי והים תיכוני החדש, המבוססות על מתן כבוד לחומרי גלם האיכותיים ביותר. "ראשונות"- ארטישוק צלוי בויניגרט שאלוט, קרם זיתים וגבינת טולום טורקית (48 ₪ ); טרטר טונה עם שאלוט, אגוזי בונדוק, ויניגרט צ'ילי ועשבי תיבול טריים (62 ₪) ;בורטה טריה- מנה צמחונית נפלאה הכוללת גבינת בורטה, המוגשת עם עגבניות שרי צבעוניות, זיתי טאסוס ובזיליקום (52 ₪ ) ; סלט פפאיה עם שורשים, פפאיה, בוטנים, נענע, כוסברה (54 ₪ ) וכבד אווז המוגש עם בריוש וצ'אטני שרי צהוב. בעיקריות ניתן ליהנות ממעורב תל אביבי- פיתה בעבודת יד ממולאת חזה עוף, כבדי עוף עם טחינה ופטרוזיליה (56 ₪) ; כבדי עוף - מיקס פטריות, בצלים, תאנים קצוצות, חומץ בלסמי, פורט ויין אדום מוגש על פירה תפו"א אוורירי (68 ₪) ;פילה מוסר- עסיסי ונימוח, על קרם שורש סלרי, כרוב צלוי, תרד ובצלצלי שאלוט חרוכים, וינגרט שמיר (128 ₪) ; קציצות דגים ברוטב חריימה (72 ₪) , ברבוניות מטוגנות ועוד, בנוסף כולל התפריט מגוון קינוחים, תפריט יינות עשיר וקוקטיילים מכל העולם.
מאחורי ה- Cameo עומד איש העסקים אושרי גבאי, העומד בראש אחת מקבוצות חיי הלילה והמסעדנות המובילות בישראל.

 


על התכנון והעיצוב של המקום אחראים שחר וייס וניר רן, אשר בחרו להעניק למקום מראה בהשראת תקופת הרוקוקו. תקופת הרוקוקו (מאה 18) התאפיינה בחופש יצירתי ומחשבתי והלך הרוח היה של נועזות ופריצת גבולות בשילוב של הומור עצמי ורצון ליצור דברים חדשים. החלל המרכזי של המסעדה נחצה ע"י קו מעוגל וזורם שעליו מוצגות תמונות ברוח התקופה. בדים בגוונים של בורדו יין, קירות בטקסטורה מוזהבת ומסגרות הברונזה בשילוב גופי תאורה קריסטליים מעוצבים המפיצים תאורה "חמה" מעניקים מחד תחושה יוקרתית ומהודרת אך יחד עם זאת ביתית נעימה ומזמינה.

 


חצר המסעדה, צפויה להיות המרענן הרשמי של תל אביב בחודשי הקיץ, משמשת כלאונג' פתוח וקיצי ומרוצפת דק עץ, בו נטעו עצי זית. החצר כוללת ספות וכורסאות ישיבה מזמינות, מעליהן אפריונים המעניקים תחושת פרטיות.
התכנון והעיצוב של - Cameo הינו חדשני, נועז ולא מתבייש למתוח את הגבולות. שימוש במגוון של חומרים טקסטורות וצורות שיחד יוצרים הרמוניה לא שגרתית כזו שלא מגלה את הכל בפעם הראשונה..


פירוש השם קמאו נלקח מעולם הקולנוע ומתאר הופעה חטופה של כוכב ידוע או במאי בסרט, כמו שעשו היצ׳קוק, ספייק לי וטרנטינו. בחירת השם מתקשרת לאווירה במקום - אווירה אינטימית, זורמת ומעוצבת, עם שלל הופעות אורח שמפתיעות את האורחים ומוסיפות לחווית הבילוי ב Cameo מציע שילוב מרתק בין מטבח קולינארי משובח, לאונג׳ בר, הופעות חיות וישיבה נעימה במרפסת החיצונית, תחת כיפת השמיים.

 

 

Cameo מתחם התחנה, תל אביב.

שעות פעילות:

ב-ש -19:00 -אחרון הלקוחות

טלפון להזמנות 03-558-9855

 

 צילום: דן לב  /  סילביה גולן

 

 

 

 

 

 

לקראת הולנטיין דיי:

מה יותר מתוק משוקולד? ומה יותר רומנטי מפרלינים שוקולד איכותיים בצורת לבבות במילוי טראפל?

חב' שוקולד הבוטיק ''דה - קרינה'' משיקה מארז מיוחד לאוהבים לקראת הולנטיין דיי – מארז LOVE''''.

מארז LOVE'''' כולל 5 פרלינים בצורת לב משוקולד איכותי עם 34% מוצקי קקאו במילוי קרם טראפל עשיר ומפנק.

 

לקראת הולנטיין דיי – יום האהבה הבינלאומי - חברת שוקולד הבוטיק ''דה קרינה'' הממוקם בעין זיוון ברמת הגולן בראשותה של השוקולטיירית קרינה צ'פלינסקי משיקה מארז רומנטי ומפנק במיוחד – מארז LOVE

 

 

 

מארז LOVE'''' כולל 5 פרלינים בצורת לבבות מתוקים משוקולד חלב איכותי עם 34% מוצקי קקאו במילוי קרם טראפל עשיר ומפנק.

במארז הרומנטי (האריזה בצבע אדום עם איור של מחרוזת עם 5 לבבות בצבע כסף ) 4 פרליני ללבות של שוקולד חלב חום עם קישוט בעבודת יד של קולוד לבן ופרלין לב משוקולד לבן עם קישוט בעבודת יד משוקולד חום.

המחיר לצרכן – 29  ש''ח.    

ניתן להשיג בחנות המפעל ברמת הגולן, בחנויות יין, חנויות פרחים וחנויות מובחרות.

 

 

צילום   סילביה גולן \  מורג ביטן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום סילביה גולן 

 

 

 

 

 

 שנה לאחר צוק איתן חברת נירלט מקימה מפעל חדש בקיבוץ ניר עוז בעוטף עזה

החברה תשקיעה 24 מיליון ₪ בהקמת מפעל לייצור צבעי שמן, כולל השקעת קיבוץ ניר עוז במבנה

 

"על-אף השלכות צוק איתן והמצב ביטחוני  נירלט ממשיכה להתבסס ולצמוח"


.יוצאת במהלך שיווקי אסטרטגי רחב היקף בהשקעה של כ-4.5 מיליון ₪.

 

שנה לאחר מבצע צוק איתן ועל-אף השלכות המצב ביטחוני, חברת נירלט ממשיכה להתבסס ולצמוח ומקימה מפעל חדש בקיבוץ ניר עוז, בעוטף עזה. החברה תשקיעה 24 מיליון ₪ בהקמת מפעל לייצור צבעי שמן, כולל השקעת קיבוץ ניר עוז במבנה.

 

שוק צבעי התעשייה, המורכב מצבעים לתעשייה כבדה וקלה וצבעים על-בסיס שמן לצביעת מתכות, מוערך בכ-500 מ' ₪ בשנה. תחום זה הינו אחד ממנועי הצמיחה של נירלט וההשקעה הנרחבת בהקמת מפעל חדש תאפשר בעתיד להכפיל את כושר הייצור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המפעל החדש לייצור צבעים על בסיס שמן ימוקם בצמוד למפעל נירלט הנוכחי שהקמתו החלה בשנת 1981. המפעל החדש יוקם על-שטח של 4.5 דונם מתוכו 1.5 דונם בנוי בהשקעה של כ-24 מיליון ₪, כולל השקעת קיבוץ ניר עוז במבנה. באתר הדרומי של נירלט מועסקים כ-200 עובדים. המפעל החדש ייצר פרנסה לעובדים רבים נוספים מאזור הדרום בכלל ועוטף עזה בפרט.

 

המפעל החדש נבנה בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם אשר כוללות אוטומציה של תהליכים תוך שמירה על איכות הסביבה. הטכנולוגיה מאפשרת שליטה מלאה על האוויר הנכנס למפעל והיוצא ממנו, מה שמאפשר ייצור מוצרים איכותיים אשר לא מושפעים מגורמים חיצוניים. כל זאת, לצד מערכת RTO ייחודית במפעלי צבע בארץ, המטפלת בפליטות לאוויר ומסלקת אותן כנדרש על-פי דרישות המשרד להגנת הסביבה. בזכות איכות הייצור הגבוהה במפעל, בעתיד ניתן יהיה להחליף את מוצרי היבוא האיכותיים ובכך להגדיל אף יותר את התוצרת המקומית.

 

עודד פרנקל, מנכ"ל נירלט מסר: "מפעל נירלט מרוחק כ-2 ק"מ בלבד מגבול רצועת עזה וסובל במשך שנים רבות מהתקפות טרור ב"טיווח ישיר". חברת נירלט רואה את עצמה בשליחות ציונית בגבול המדינה. זה מתחיל בעובדים, אשר חרף הסיכונים מגיעים ועובדים גם כשהפצמ"רים נופלים בתוך המפעל, ממשיך להנהלת החברה שלמרות הקשיים, ממשיכה להוביל את נירלט להמשך פיתוח וצמיחה ומגיע עד בעלי החברה, שתומכים באופן מלא בפעילות ובהשקעות שהחברה מבצעת".

 

לדברי פרנקל: "הקמת המפעל החדש בהחלט מדגישה את השליחות שלנו כחברה. חשוב לזכור, שלמרות כל האילוצים הביטחוניים, נירלט לא מפסיקה לייצר ולספק את צרכי הלקוחות. נירלט ממשיכה להתפתח והקמת המפעל הינו חלק מהדרך להמשיך לצמוח. המפעל המוקם הינו בעל טכנולוגיה מהמתקדמות בעולם גם מבחינת כושר ואיכות הייצור וגם מבחינת השמירה על איכות הסביבה והאדם, ערך שמאוד חשוב לנו".

 

כחלק מהרצון להמשיך להתבסס ולצמוח, נירלט חידדה לאחרונה את האסטרטגית המותג תחת "מי שצובע יודע", מעטפת שיווקית המחזקת את ערכי המקצועיות והמומחיות. בנוסף יצאה במהלך שיווקי רחב היקף בהשקעה של כ-4.5 מיליון ₪, במסגרתו נבחר השחקן טל פרידמן לשמש כפרזנטור של החברה ולהוביל את הקמפיין הפרסומי שלה שמעביר את ערכי המותג: מקצועית, מומחיות, איכותיות, רעננות, חדשנות וישראליות כשהמסר המרכזי הוא: "למה סתם לצבוע כשאפשר לנרלט".

 

לדברי שיר זכאי, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בנירלט: "נירלט, אשר צמחה מהשטח ומהעבודה מול אנשי המקצוע, מחזקת את ערך המקצועיות שעליו התבססה צמיחתה ועליו נבנתה העוצמה המרכזית שהפכה את נירלט למה שהיא היום. המקצועיות מתבטאת בכל הרבדים: בשירות מול אנשי המקצוע, באספקת המוצרים, בשטח מול בתי המסחר וכמובן מול הצרכנים הפרטיים והאדריכלים. אותה מקצועיות באה לידי ביטוי בראש ובראשונה באיכות המוצרים הבלתי מתפשרת שלנו כדוגמת משפחת צבעי הנירוקריל EXTRA בעלי הכושר כיסוי וההסתרה הגבוהים בשוק".

 

 

 

 צילום דן לב/ שי שמואלי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ד"ר פישר מרחיבה את  סדרת EFFECTIVE CARE     

המצליחה לטיפול ביובש עור ומשיקה סדרה חדשנית של תחליבי גוף בתרסיס SPRAY & DRESS –

לכבוד ההשקה הסטייליסטית המובילה לילך כהן מעניקה   טיפים ועצות שיסייעו לך להרגיש ולהיראות זוהרת  עם ה – LOOKBOOK שלך

 

 

 

 

לרגל הרחבת סדרת EFFECTIVE CARE המצליחה לטיפול ביובש עור והשקת סדרה חדשנית של תחליבי גוף בתרסיס SPRAY & DRESS –

אתן מוזמנות לפעילות ייחודית  ברשת סופר- פארם בלבד

בין התאריכים 8-21.12.16

כל הקונה תכשיר אחד מסדרת EFFECTIVE CARE תחליבי  הגוף

בתרסיס SPRAY & DRESS –

תוכל  לזכות במפגש של סטיילינג אישי עם הסטייליסטית המובילה לילך כהן

ובנוסף תוכל לזכות בשובר לשופינג בסך 500 שח.

המפגש האישי הוא בין 3-4 שעות וכולל היכרות קצרה ומעבר בחנויות ביגוד, הנעלה, אביזרים, הלבשה תחתונה... ה – LOOKBOOK שלך בהתאמה אישית

 

לפרטים נוספים ותקנון מפורט של ההטבה  מוזמנים להיכנס לאתר ד"ר פישר.

 

 

 

http://dr-fischer.co.il/

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

טיפים ועצות שיסייעו לך להרגיש ולהיראות זוהרת  עם ה – LOOKBOOK שלך
 
 
 

ü      בחירת טוטל לוק :  מניסיוני הרב מול לקוחות סטיילינג אישי, רובן רוצות להרגיש בנוח בבגד שהן לובשות לפני הצורך או הרצון לייצר סגנון וסטייל.  כידוע אישה שמרגישה בנוח עם מי שהיא תשדר זאת לסביבתה, ולכן למגע ולתחושה של הבד כנגד עורנו יש משמעות קריטית בבחירת הבגד. חשוב לבחור בבדים ובבגדים שמרגישים לנו נעים בדיוק כפי שחשוב לבחור תחליב גוף שישלים לנו את תחושת הביטחון והנוחות.

ü      ארגון הזמן שלך בבוקר  : בעולם המודרני שבו לזמן משמעות קריטית, רבות מהנשים שנועצות בי רוצות שאבנה להן מעין LOOKBOOK של פריטים שנלבשים ביחד, כך שכל תהליך ההתארגנות בבוקר יהיה במינימום זמן ובמקסימום אפקטיביות. כך גם תחליב הגוף שאת בוחרת, קיים יתרון אדיר לתחליב גוף ספריי ש"שנלבש" במהירות ונספג בצורה מושלמת, למשל סדרת תחליבי גוף בספריי אפקטיב קר של ד"ר פישר. חיסכון בזמן הוא קריטי בדקות המעטות שיש לך בהתארגנות הבוקר.

ü      בחירה נכונה של הפריטים - המושג מלתחה חכמה מתייחס לכך שישנם פריטים שיכולים וצריכים לשמש אותנו מספר פעמים רבות בהתלבשות שלנו ובכל פעם בצורה שונה, כמו למשל ז'קט ג'ינס או שמלה שחורה קטנה. כיום ובמיוחד בעונת החורף עם הרוחות המייבשות והחדרים שמחוממים יתר על המידה- קרם גוף שנותן פתרון מקיף של לחות, ריח, נוחות ומהירות שימוש, הינו חלק מפריטי החובה במלתחה של כל אישה.

ü      בחירת הלבשה תחתונה - נשים חכמות יודעות שלהלבשה התחתונה יש משמעות גדולה בנראות הכללית שלהן. חזייה טובה ותחתון איכותי יכולים להשפיע על הנראות של הבגד ואפילו על אומדן משקלן. חלק חשוב מהתלבשות ראשונית הינה שימת דגש גם לריח וגם לנראות של עור חלק ובריא, ליצירת טוטאללוק.

ü      ניחוח האישה  - ריח הינו חלק קריטי בפרזנטציה אישית, את יכולה להתלבש נהדר, אבל אם יש בעיית ריח או היגיינה את לא "תעברי" את המסר שאותו את רוצה להעביר, לכן תחליב גוף ששומר על עור בריא ומעניק לחות לכל אורך היום יעזור לך להרגיש בטוחה ויוסיף  לביטחון האישי שלך.

באדיבות: לילך כהן סטייליסטית ויזמית אופנה

 

 

צילום סילביה גולן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לראשונה: חגיגות ענק לישראל בכל רחבי ארה"ב

3 במאי - מיאמי
10 במאי - לאס וגאס
17 במאי - לוס אנג'לס
31 במאי ניו יורק ובוסטון

 

ארגון ה IAC צופה למעלה מ 50,000 משתתפים ברחבי היבשת רחובות ניו יורק יהפכו לשדרות רוטשילד, מטס ישראלי בשמי לוס אנג'לס

 

ביום ראשון בליל שעון ישראל, נערך פסטיבל ענק בלוס אנג'לס- Celebrate Israel, בהשתתפות 20 אלף ישראלים אמריקאים. ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית (IAC ) שמארגן את הפסטיבלים עבור הקהילה, הביא ללוס אנג'לס את "ישראל" במגוון מיצגי ענק כמו מנהרות הכותל, שוק מחנה יהודה, מטס חיל האוויר בשמי לוס אנג'לס ועוד. אירועי Celebrate Israel של הקהילה הישראלית האמריקאית מתקיימים השנה לראשונה בחמישה מוקדים שונים ברחבי ארה"ב במהלך חודש מאי: מיאמי, לאס וגאס,לוס אנג'לס, ניו יורק ובוסטון. באירועים מופיעים ריטה, שלומי שבת, אתניקס ואמנים נוספים. שגיא בלשה, מנכ"ל הארגון ה- IAC: ״הפסטיבלים יעניקו לעשרות אלפי המשתתפים מחוף לחוף את האפשרות לחגוג את ישראל ביום שלם שכולו חוויה המציגה את היפה והטוב שבישראל. הפסטיבלים, שהם נדבך מרכזי בפעילות הענפה של ה IAC ברחבי ארה"ב, יסייעו לרתום את הקהילה הישראלית-אמריקאית והיהודית לאקטיביזם פרו ישראלי הנחוץ היום, יותר מבעבר, לאור התגברות האנטישמיות וניסיונות הד-לגיטימציה לישראל ברחבי ארה"ב ובעולם כולו״.

 

פרטים נוספים:

עם התרחבות הארגון והתעצמות הקהילה הישראלית-אמריקאית, יקיים ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית ה IAC, לראשונה חגיגות למדינת ישראל ב חמישה פסטיבלים המוניים ברחבי ארה"ב. פסטיבלי יום העצמאות, שיתקיימו במהלך חודש מאי השנה, הינם הפעילות היהודית הגדולה ביותר בצפון אמריקה, וצפויים לקחת בה חלק למעלה מ 50,000 ישראלים-אמריקאים. המוקדים בהם יערכו הפסטיבלים נבחרו בהתאם לגודלה של הקהילה הישראלית באזור: לוס אנג'לס, ניו יורק, בוסטון, פלורידה ולאס ווגאס.

 

הארגון יביא למרכזי הערים בארה"ב את הרוח הישראלית: הכותל המערבי ומנהרות הכותל, שוק מחנה יהודה, את חוף ימה של תל אביב, מגדל דוד, ים המלח, מאהל בדואי במדבר יהודה ועוד. לצד ביתן הטכנולוגיה, גרפיטי ישראלי, ביתן הנוער "בר מצווה ועוד" תצוגות אפנה ועוד, יופיעו אומנים ישראלים מובילים בפני עשרות אלפי ישראלים אמריקאים וביניהם: שלומי שבת, ריטה, אתניקס ואמנים נוספים.

 

ההערכה היא כי ברחבי ארה"ב מתגוררים בין 500-800 אלף ישראלים מה שהופך אותה לקהילה הישראלית הגדולה בעולם מחוץ למדינת ישראל. ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית (IAC), הארגון אשר יפיק את הפסטיבלים, פועל כיום בשישה מרכזים בארה"ב כולל בניו-יורק, בוסטון, מיאמי, לאס וגאס לוס אנג'לס ומרכז בוושינגטון די.סי. אשר נפתח בימים אלו ממש.. ה- IAC נוסד בשנת 2007 במטרה לגבש ולאחד את הקהילה הישראלית לצורך חיזוקה של מדינת ישראל, הבטחת הזהות של הדורות הבאים של ישראלים החיים בארה"ב ולבניית גשר עם הקהילה היהודית-אמריקאית. בנוסף להפקת פסטיבלי יום העצמאות ברחבי היבשת , הארגון אחראי לפעילות ענפה בתחומים רבים. לפעילויות אלו נחשפים כ 100,000 איש מידי שנה.

 

לפרטים נוספים: www.celebrateisraelfestival.com

 

 Photo   Linda Kasian

 

 

 

 

 

גטר קונסיומר- תערוכת צעצועים חנוכה 2016

"גטר קונסיומר" משיקה בישראל את מיטב הלהיטים והחידושים לילדים, עם הצעצועים והדמויות האהובות ביותר! והפעם המתנות לחג החנוכה הקרוב!

 
 

מואנה- נסיכת דיסני חדשה!

"מואנה" הוא סרט האנימציה ה-56 במספר של אולפני דיסני אשר עתיד לצאת בתחילת דצמבר הקרוב. הסרט (המתרחש לפני 2000 שנה בערך) מלווה את מסעה המופלא של הנסיכה הפולינזית מואנה, נערה נמרצת ומלאת רוח חיים, לאורך האוקיינוס השקט להצלת בני עמה. למסע של מואנה מצטרפים גם חברים: מאווי- חצי אל מהמיתולוגיה הפולינזית, חזרזיר חמוד בשם פואה ותרנגול מצחיק בשם היי. בהמשך למגמה המוצלחת של דיסני בשנים האחרונות, מדובר שוב בנסיכה נועזת במיוחד שאינה זקוקה לנסיך שיציל אותה אלא עומדת בפני עצמה.

גם גטר קונסיומר ממשיכים את המגמה המוצלחת שלהם בהבאת בובות מהממות ואיכותיות במיוחד של נסיכות דיסני ומביאים גם את הבובות של הנסיכה מואנה וחבריה. יחד עם ליין הבובות המקסים הזה אפשר להמשיך את ההרפתקה המופלאה גם בבית. לצד הבובות ניתן למצוא גם אביזרים מדליקים נוספים- ערכת כלי נגינה פולינזיים וחכת הדיג הקסומה של מאווי.

 

 נסיכות דיסני שרות ומנצנצות

הנסיכות של דיסני מעודדות ילדות ונערות לחלום בגדול ולהגשים את שאיפותיהן. ההרפתקאות הקסומות שלהן נוגעות בכולנו כבר דורות שלמים באמצעות סיפורים, סרטים, בובות, משחקים ועוד. לכל נסיכה תכונות אופי ייחודיות משלה הבאות לידי ביטוי בדרך ובתהליך אותו היא עוברת כדי להגשים את חלומה.

כדי שכל ילדה ונערה תוכל להזדהות ולחלום בגדול עם הנסיכה שלה, בגטר הביאו ליין חדש של בובות נסיכות יפיפיות ומנצנצות. הבובות מאובזרות כל אחת בשמלה מרהיבה ומנצנצת וכתר מלכותי ושרות את שיר הנושא של הסרט שלהן.

בליין זה ניתן למצוא את הנסיכות יסמין, אריאל, רפונזל ואורורה.

 

 
 בובות הנסיכות אלזה ואנה הנצחיות

אלזה ואנה פרצו לפני כשלוש שנים לחיינו והן כאן כדי להישאר. והפעם, בובות אלזה ואנה בלי הרבה גינונים ונוחות יותר לכיס ההורים. הבובות בגודל 31 ס"מ, בעלות מראה נקי, שומרות של היופי והזוהר המלכותי ואי אפשר שלא להתאהב בהן. שיערן הארוך והמרהיב אסוף בצמות והן לבושות כל אחת בשמלתה המוכרת והאהובה. כמו כל בובות הנסיכות של גטר, גם כאן מדובר בבובות מקוריות ואיכותיות ביותר.

מחיר מומלץ לצרכן: 110-120 ₪

 

 

 

 

 

Gift'Emsגיפט'אמס הלהיט החדש בעולם

מתנת החברות, עולם של חברים!

ילדים מכל העולם מסירים את עטיפת המתנה מבובות האיסוף החדשות. גיפט'אמס הן מיני בובות הפתעה מערים שונות ברחבי העולם. כל גיפט'אם מגיעה בתוך קופסא ייחודית משלה אשר נפתחת ובה מגלים את שם הבובה, את עיר וארץ מוצאה. האריזה הופכת לתצוגה של שתי סצנות אייקוניות מעירה של הבובה, של מפת המיקום ותמונה של דגל המדינה שלה. הקופסא עשויה מפלסטיק קשיח עם סרט מתנה מלמעלה ומגיעה בשלל צבעים ודוגמאות כיפיות ועליזות. הבובות עצמן חמודות ביותר- הן מגיעות עם תסרוקות שונות, גווני עור שונים, צבעי עיניים ומגוון הבעות פנים. כל בובה לבושה בתלבושת אופנתית הרלוונטית לארץ מוצאה. את הבובות אפשר גם לקחת לבית ספר ולהלביש איתן את העפרונות.

09270GiftEms_Blind_Packs_United-States_NY_02.jpg09270GiftEms_Blind_Packs_United-States_NY_00.jpg09270GiftEms_Blind_Packs_Germany_00.jpg09270GiftEms_Blind_Packs_Germany_01.jpg

 
 Plush Heart פלאש הרט

ערכה לתפירת בובה עם לב. תוכלו לתפור בעצמכם בובה לכם וליקרים לכם.

בלב של כולנו יש מקום מיוחד עבור צעצועים. הם מעלים עבורנו זיכרונות מהילדות ויכולים להזכיר לנו אירוע או אדם מיוחד. כעת תוכלו להוסיף מגע אישי בכך שתיצרו אותם בעצמכם. לכל ערכה מצורף לב מוכן ותפור אשר מוכנס לבובה על מנת לתת לה חיים ונשמה. הכנסת הלב לבובה יוצרת קשר רגשי וקסום בין הילדים לבובה שיישמר במהלך כל מסע החיים. לערכה מצורפות הוראות מפורטות בעברית וחלקים גזורים ומוכנים לתפירה ליצירת הבובה. הכול מצורף לאריזה מלבד מחט ואצבעון. כל בובה היא עולם שלם של יצירה, דמיון וחוויות.

 

YBAP457001.jpg   YBAP457043.jpgYBAP457003.jpg

 

Engino אנג'ינו

משחקים לממציאים

אנג'ינו הוא משחק הרכבה איכותי ביותר הכולל דגמים רבים במורכבויות שונות. קיימים מגוון מארזים כאשר מכל מארז ניתן להרכיב מספר דגמים שונים, החל מ-4 דגמים ועד ל-120 דגמים שונים. חלק מהמארזים כוללים גם מנוע חשמלי, פאנל סולארי, שלט רחוק ועוד. בין הדגמים להרכבה- מכוניות, מטוסים, מסוקים, רובוטים ועוד וגם מבנים אדריכליים כמו מגדל אייפל וגשר סידני.

המשחקים מיועדים לילדים וילדות מגיל 5 ומעלה ומעודדים יצירתיות ודמיון ומפתחים מוטוריקה עדינה ומיומנויות טכניות. לכל מארז מצורפות הוראות ברורות ומפורטות להרכבת הדגמים.

מערכת המשחק של אנג'ינו הומצאה ע"י קוסטאס סיסאמוס, מורה ומהנדס, כדי לעזור לתלמידים לבנות מודלים טכנולוגיים בצורה פשוטה ויצירתית, כך שהם יוכלו לחוות מדע וטכנולוגיה וללמוד עליהם באמצעות משחק.

YENE9030.jpg YENW30.jpg YENW55.jpg YENG115.jpg

 
 

מודליטו Modelito- ערכות יצירה מיוחדות עם בצק

היתרונות בעבודה עם בצק כבר ידועים לכל. ילדים מוצאים רוגע ושלווה בעבודה עם בצק. בנוסף לכך זה משפר את תיאום הקשר עין-יד ויצירת צורות קטנות מפתחת את המוטוריקה העדינה שאף עשויה לשפר בעתיד את אחיזת כלי הכתיבה. היתרונות הבולטים הם כמובן משחק אינסופי ועניין תמידי. הילדים נהנים ללוש, למעוך, לכדרר ולדמיין. בימים קרים וגשומים אפשר להישאר בכיף בבית החמים ולבלות ביצירת צורות, דמויות ומבנים עם בצק ולהפליג עם הדמיון. הערכות מתאימות הן לילדים וילדות וכמובן שגם לילדים שבתוכנו. הבצק של מודליטו הוא איכותי ולא רעיל ובניחוח נעים של וניל.

למודליטו ערכות יפיפיות, צבעוניות ויצירתיות, הכוללות כמה מיכלי בצק בצבעים שונים, תבניות וכלי עבודה. בין הערכות- ערכה ליצירת מכונית מרוץ, ערכה ליצירת "קאפקייקס ומאפים", ערכה ליצירת דינוזאורים, ערכה ליצירת "פירות" ועוד.

 

רמקול מדונה INNOVA

לשיר ולרקוד בכל מקום! מערכת מוסיקה, עם כניסת USB וכניסת כרטיס MicroSD, המערכת כוללת גם רדיו עם סורק תחנות דיגיטלי. המערכת מגיעה עם מיקרופון בסגנון מדונה אשר הופכת אותה למערכת קריוקי אישית וחמודה. על המכשיר קליפס לתלייה על החגורה. מגיע בארבעה צבעים- כחול, ורוד, אדום ושחור.

 
 

רמקול Bluetooth עמיד למים INNOVA

רמקול בלוטות' בעיצוב מדליק עם טווח של עד 30 מטר. הרמקול עמיד למים ומתאים במיוחד לטיולים ולפעילויות בחוץ. גוף המכשיר עשוי אלומיניום ומשולב בו פנס לד. יש בו כניסת AUX ותומך בכרטיס זיכרון 32GB. סאונד מצוין ואיכותי. משקל קל.

 
 

Playgro פלייגרו

 

הדמיון מתפתח עם פלייגרו:)

 

המותג הבינלאומי המתמחה בפיתוח וייצור צעצועים חדשניים לתינוקות. לקולקציה נוסף ליין בשם Jerry's Class המיועד לפעוטות בין הגילאים 1-3. צעצועים אלו נועדו לעידוד הדמיון ומפתחים את המוטוריקה העדינה, קשר עין-יד ומגרים את כל חושיו של הפעוט. הליין כולל משחקי התאם צורה, השחלות, כלי נגינה, הליכונים ועוד.

 

TPT0185504.jpgTPT6385508.jpgTPT6384144.jpgTPT6684339.jpg

 
 

ברבי

מגוון מוצרים של ברבי.

 

ברבי הנצחית מתחדשת כל פעם מחדש וכל אחת יכולה להרגיש כמו ברבי. גטר מביאים מגוון רחב של מוצרי ברבי, סטים שונים לעיצוב השיער הכוללים מסרקים שונים, סיכות ומייבשי שיער, סטים עם חרוזים צבעוניים ליצירת שרשראות וצמידים, שולחנות איפור עם כסא, ערכות רופא, עגלת קניות מלאה בכל טוב, שולחן גיהוץ ועוד.

5320_OV_KI.jpgYKBK5790.jpgYKB01972.jpgYKB03179.JPG

YKBCR123.jpg

 
 

ניתן להתרשם ממוצרי גטר קונסיומר גם בפייסבוק- https://www.facebook.com/getterconsumer/

ובאינסטגרם-

https://instagram.com/getter_consumer