נחנך פרויקט "שביל העצמאות"

לקראת יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל נחנך אתמול (ב') אתר המורשת הלאומי החדש בעיר תל אביב-יפו - "שביל העצמאות".

הטקס התקיים במעמד השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת, ח״כ זאב אלקין, ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, ומנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי.

רגע לפני יום העצמאות נחנך אתמול אתר המורשת הלאומי חדש בעיר תל אביב-יפו- "שביל העצמאות". השביל הינו מיזם משותף של משרד התיירות, משרד ירושלים ומורשת ועיריית תל אביב-יפו, והוא מהווה מסלול הליכה מעגלי באורך קילומטר אחד, העשוי מפליז מוזהב המרוצף בתאורה ייחודית שתאפשר גם סיורים ליליים. השביל מתחיל בקיוסק הראשון בשדרות רוטשילד ועובר דרך 10 אבני דרך היסטוריות הקשורות להקמת העיר העברית הראשונה והקמת מדינת ישראל, ביניהן מזרקת הפסיפס על תולדות יפו שיצר נחום גוטמן, בית עקיבא ויס מייסד אחוזת בית, הגימנסיה העברית הרצליה, בית הכנסת הגדול, מוזיאון ההגנה, בנק ישראל, אנדרטת מייסדי העיר, פסל דיזינגוף ובית העצמאות – ביתו של דיזינגוף שבו התקיים ביום ה' באייר תש"ח הטקס ההיסטורי, במהלכו הקריא דוד בן גוריון את המסמך המכונן של מדינת ישראל - מגילת העצמאות. בכך נשלם המעגל- במקום בו נוסדה העיר העברית – כוננה כעבור ארבעה עשורים המדינה העברית.  ההליכה בשביל תתבצע בעזרת מפות ב-8 שפות ומערך הדרכה נרחב. השביל ייפתח לקהל הרחב ביום העצמאות הקרוב.

 

ח"כ זאב אלקין, שר ירושלים ומורשתהשר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת - זאב אלקין: ״שביל העצמאות הוא סימן ליום ההולדת של המדינה. עצמאות זה לא רק מוסיקה, ריקודים, זיקוקים ומנגל. המרכיב החשוב ביום העצמאות הוא ההיסטוריה. כיצד הגענו עד הלום. אנחנו במשרד ירושלים ומורשת מאוד שמחים להיות שותפים בפרויקט הזה, שמראה לציבור איך ואיפה הכול התחיל. אני שמח לבשר שבקרוב בית העצמאות יצא לשיפוץ נרחב ויעבור מתיחת פנים אשר תתאים אותו לכמות מבקרים גדולה יותר מהיום. מהיום, בכל שנה נספר את הסיפור הציוני מראשיתו. יום עצמאות שמח!״

 רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו אמר כי,
 במקום זה התרחשו שני ניסים גדולים של התנועה הציונית: הקמת המדינה העברית והקמת העיר העברית וחנוכת שביל העצמאות ביום העצמאות ה-70 למדינה היא הזדמנות להזכיר סיפור היסטורי שרבים מדי לא יודעים – והוא סיפור תרומתה האדירה של תל אביב להקמת המדינה. "בארבעת העשורים שהובילו בין הקמת העיר העברית ב-1909, להקמת המדינה העברית ב-1948, כוננו בעיר תל אביב מוסדות רבים של המדינה שבדרך: כאן החיה היישוב את שפת עברו והפך את העברית לשפת היום יום. כאן ברא דפוסים חדשים, מודרניים ודמוקרטיים של חיים קהילתיים יהודיים ומיסד אורח חיים חופשי של פתיחות וסובלנות. כאן הוקם המרכז העירוני, המסחרי והתעשייתי החיוני - שבלעדיו לא הייתה מתאפשרת התפתחות הישוב היהודי החדש בארץ ישראל. כאן גם קמו ארגוני המרי העברי, שהביאו לקיצו של המנדט הבריטי בארץ ישראל. מן הרגע הראשון היה יעודה של תל אביב להיות יותר מעוד ישוב בארץ; מראשיתה הייתה ניסוי - הניסוי החשוב ביותר בתולדות העם היהודי מאז צאתו לגלות לפני 2000 שנה, כמו שקרא לה ראש העיר הראשון מאיר דיזנגוף: ניסוי הניהול העצמי היהודי - כצעד ראשון לחידוש הריבונות היהודית במולדתו."

 

אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות: "משרד התיירות גאה להיות שותף בפרויקט שביל העצמאות, המצטרף לשבילים דומים בעולם ובמיוחד בארה״ב - בוסטון, פילדלפיה, קליפורניה וטקסס למשל. השביל יעשיר את החוויה התיירותית של המבקרים בתל אביב ויוסיף תוכן ערכי והיסטורי לביקור בעיר. המשרד משקיע רבות בקמפיין Two Cities One Break המפרסם את ירושלים ותל אביב כחופשה עירונית משולבת, על יתרונותיהן של שתי הערים והשילוב המנצח ביניהן. בשנה האחרונה נשברו שיאי כל הזמנים בתיירות, שממשיכים גם בחודשים האחרונים, עם עלייה בשיעור של 34% בכניסות תיירים לישראל במרץ. אני בטוח ששביל העצמאות יוסיף ויגוון את החוויה למיליוני התיירים שיגיעו לישראל בשנים הקרובות".

 

צילום  סילביה ג. גולן 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אירועי "ישראל קאלינג "  בישראל יוצאים לדרך ! קרוב ל 30 משלחות, אמנים מהשורה הראשונה בעולם (נציגי/זמרי אירוויזיון 2018), וצוותי תקשורת מהגדולים והחשובים באירופה כאן בישראל

 

חוגגיםאירוויזיוןבהרצליה:אירועענקבהשתתפות 25 מתחריםמתחרותהזמרהבינלאומית,כוללהנציגההישראליתנטעברזיליוהופעהשלדנהאינטרנשיונלשביצעשירשהופק במיוחדלאירוע

 

החברההעירוניתלפיתוחהתיירותבהרצליהפורסתחסותעלהאירועאשריערךבמרינהבהרצליהבמעמדשגריריםמהמדינותהשונותובהנחייתגליתגוטמן

אתמולבערב (ראשון) תיתכנסובמרינהבהרצליה 2נציגיםממדינותשונותשינסולהצטרףלהיכלהתהילהולזכותבתחרותהזמרשלהאירוויזיוןלשנת 2018 שתתקייםהשנהבליסבוןבירתפורטוגלהזמרותוהזמריםשבהםגםנטעברזילישתייצגאתישראלעםהשיר Toy, הגיעובמיוחדלישראלכדילהשתתףבמופעקידוםהתחרות Israel calling 2018 – ויקחו חלק באירוע השטיח האדום שנערךבחסותהחברההעירוניתלפיתוחהתיירותבהרצליה.

 

כמוכןבמהלךהאירועתופיעעםשירמיוחדגםדנהאינטרנשיונלשזכתהבאירוויזיון 1998 עםהשיר   "דיווה". (הזכייההשלישיתבתולדותישראלבתחרות).

ביןהמדינותמהםמגיעיםהנציגיםלאירוויזיוןאיטליהספרדצרפתשוויץ,צ'כיה,אירלנד,בלגיה,פינלנדועודרבות.

האירועיחלבשעה 21:00 וייערךבמעמדשגריריהמדינותהשונות ונציגיהגופים השותפים לפרוייקט: משרדהחוץ,ראשעירייתהרצליהמרמשהפדלון, נציגי משרד התיירות, משרד ירושלים ומורשת, המשרד לשיוויון חברתי, יו"רקק"למרדניעטרונכבדיםנוספים.

מפיקתהאירועטליאשכולי:  "אני מתרגשת להביא לישראל, יחד עם משרדי הממשלה, זו השנה השלישית, קרוב ל 30 משלחות, אמנים מהשורה הראשונה בעולם, וצוותי תקשורת מהגדולים והחשובים באירופה ליהנות מיופייה של ישראל, מהחום והאהבה ומהתרבות הנפלאה, בזכות אירועי איזראל קולינג מאות עד מיליוני עוקבים בעולם מעשרות מדינות יידעו עד כמה מדינתנו היא דוז פוואה".

 

צילום  סילביה גולן

 

 

 

 

 

 

 

שבוע האופנה תל אביב 2018  יוצא לדרך זו השנה השישית בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב –יפו, המכון לייצוא ומשרד החוץ ביוזמת והפקת מוטי רייפ

 

מוטי רייפ יוזם ומפיק שבוע האופנה תל אביב 2018 אמר לרגל שבוע האופנה:

"השנה אנו פותחים זו הפעם הראשונה בארץ ובעולם את שבוע האופנה בסימן אידאל היופי המשתנה, עם השתתפותם של דוגמניות ודוגמנים בכל הגילאים, המידות, הגבהים, הצבעים והדתות. האני מאמין שלי הוא לקחת חלק בשינוי המהותי המתקיים היום בעולם ולתת לגיטימציה שאופנה שייכת לכולם.

"שבוע אופנה תל אביב יציג מודל יופי מגוון שיוצג ברוב התצוגות המתקיימות".

שבוע האופנה תל אביב 2018 יערך בין התאריכים 10-13 במרץ 2018

ערב הגאלה של שבוע האופנה תל-אביב 2018 מארח השנה את מותג התכשיטים הבינלאומי המוביל PANDORA יערך במוצאי-שבת ה 10 במרץ 2018 , במעמד ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי.

במשך שלושת ימי שבוע האופנה 2018 תל אביב, אשר יערך במתחם "התחנה" בתל אביב, יציגו המעצבים : אלון ליבנה, לרה רוסנובסקי עם מותג התכשיטים מגנוליה, הולילנד HOLYLAND של המעצבים דור חן וענת משולם, בית הספר הגבוה לעיצוב אופנה המחלקה לעיצוב אופנה שנקר ומותג הנעליים הבינלאומי ניו-באלאנס new-balance וקורס לעיצוב משקפיים במחלקה לעיצוב תכשיטים המשתפים פעולה בתצוגה, דרור קונטנטו, "הופכות את היוצרות" פרויקט ייחודי בשיתוף מותג התכשיטים Yvelונשים שיצאו ממעגל הזנות ומשקמות את חייהן דרך האופנה, טובהל'ה עם מותג התכשיטים ג.ר.א.ס, Twentyforseven, דורין פרנקפורט,

UPCOMING DESIGNERS חממת המעצבים הצעירים של מפעל הפיסבהשתתפותם של המעצבים הצעירים שחר אבנט, אריאל בסן, עדי בנג'ו, ערן שני, דנה כהן ומוריאל דז'לדטי. תצוגה ייעודית לעיריית תל-אביב מחלקת הדיגיטל, עידן לרוס, גדעון אוברזון וקארן אוברזון KO, רימה רומנו בשיתוף מותג הנעליים הבינלאומי ריבוק reebok, מעצבת התכשיטים מיה גלר בתצוגת אופנה, תצוגה של 3 מעצבים צעירים בוגרי חממת מפעל הפיס: גל שנפלד - mews, נדב רוזנברג - northenstar, הילי וארי - hili ari, מותג האופנה סמפל SAMPLE של המעצבות האחיות עינב זיני ונופר מכלוף, "בננות" בגדי ים של נטע אלחימסטר ונועה בני, מעצב אופנה מעוז דהאן למותג האופנה NOUVEAU RICHE DOG, אביתר מייאור Evyatar Myor, ויוי בלאיש.

על ערב הגאלה של שבוע האופנה, המציג את תכשיטי PANDORA: 
ערב הגאלה של שבוע האופנה תל-אביב 2018 יערך כמחווה למותג התכשיטים הבינלאומי PANDORA, במסגרת האירוע תיחשף קולקציית פריטי ה-SHINE  כחלק מהשקה הבינלאומית הגדולה ביותר של המותג.קולקציית פריטי ה-SHINE  מציגה פריטי כסף סטרלינג בציפוי זהב 18Kבעיצובים מתוחכמים ובשילוב טכניקות מסורתיות לצד צורפות מודרניות גבוהה ובטווח מחירים נגיש. 

25
 נשים ישראליות מובילות בכל הגילאים, בהן אומניות, שחקניות, זמרות, דוגמניות ועוד, יצעדו על המסלול ויענדו את תכשיטי הקולקציה החדשה: מיכל אנסקי, אופירה אסייג, לינור אברג'יל, אפרת גוש, חן אמסלם, מלי לוי, נטלי דדון, ציפי רפאלי וה"אקטואליות" – שרון כידון, עינת שרוף, אוולין הגואל ומרגלית צנעני, סטלה עמר, קורין גדעון, ריי שגב, מגי אזרזר, דפנה לוסטיג, סתיו שטרסקו, רות אסרסרי, יבגניה דודינה, בל, רונית יודקביץ', עדי שילון, שני קליין, קים אזולאי, בר זומר, טהוניה רובל ואורנה דץ.

25  מעצבי האופנה הישראלים המובילים, יעצבו אישית עבור כל אחת מהצועדות ויציגו על המסלול שמלות בצבעי זהב וכסף בהשראת פריטי קולקציית ה-SHINE  של תכשיטי PANDORA.
בין המעצבים המשתתפים: גדעון אוברזון, אלון ליבנה, ויוי בלאיש, ענבל דרור, גליה להב, מאיה נגרי, גדי אלימלך, ליאורה טרגן, אביתר מייאור, דרור קונטנטו, יניב פרסי, לינור אברג'יל, שני שמר, דורין פרנקפורט, מוסלין ברדרס, חגית טסה, נעים קסים, שני צימרמן, הולילנד, הלן לוקש, עידן לרוס, חזן צוקרמן, נטלי דדון, תמרה סלם, סבינה מוסייב.

קולקציית SHINE  תציג את הדגמים החדשים והטרנדים המתקדמים בעולם התכשיטים, בהתאם לסטייל הזוהר והמדויק של המותג PANDORA, שהוביל אותו להכרה וההצלחה הבינלאומית תצוגת האופנה של תכשיטי PANDORA תוביל את קטגוריית התכשיטים ותהווה את יריית הפתיחה של אירועי שבוע האופנה תל-אביב 2018.

את שבוע האופנה מלווים קבוצה של קניינים ותקשורת זרה, בין המובילים שביניהם יהיו:

Alyssa Vingan KleinUnited StatesFashionista.comEditor in Chief, Yana Pankratova Russia L'OFFICIEL RUSSIAFashion editor, Adam Katz SindingLe 21ème, Dylan JonesUKGQEditor-In-Chief

קניינים:

ItalyOne Block Down, GermanyVoo Store Berlin, United StatesHotoveli

 צילום  סילביה גולן  

 

 

 

 

יחסי דנמרק ישראל(נתניה) מעולם לא היו חמים יותר :שירי חגואל, סגנית וממלאת מקום ראש העיר נתניה , קלאוס ואלן קנוצן מדנמרק – הבעלים של מותג הריהוט הסקנדינבי המוביל בתחומו בעולם

ליז תומפסון – הנספחת הכלכלית של שגרירות דנמרק בישראל , ציון שגב הבעלים של חברת דיור אינטריורס מנתניה, שרית פיינשטיין סמנכ"ל החברה , ורבים אחרים נכחו בהרמת כוסית לקראת הרחבת הפעילות של החברה בישראל

 

רגע לפני חג הפסח נחת בישראל Klaus Knudsen   מנכ"ל ובעלים של Hjort Knudsen

חברת רהיטים מדנמרק המובילה בתחום העיצוב והריהוט הסקנדינבי במדינות סקנדינביה ובצפון ומערב אירופה.

את הביקור הפרטי בישראל, שבה שהה לראשונה כמתנדב באחד הקיבוצים לפני למעלה מ- 20 שנה, שילב בהרמת כוסית מרגשת באולם התצוגה של 'דיור אינטריורס' , שם שיתף  את הנוכחים בחיבור האישי המיוחד שיש לו לישראל, שהודות לו ועל אף הסלקטיביות שבבחירת שותפיו לדרך ברחבי העולם, שמח מאוד על ההזדמנות שנקרתה בפניו להכיראת ציון שגב, הבעלים של דיור אינטריורס ולהתחיל להשווק את רהיטיו הייחודיים גם כאן.

 

 

באו לברך ולהרים כוסית לקראת השנה החדשה: קלאוס קנוצן ואשתו אלן ובנם ג'ייקוב, הדור השלישי למשפחת מייסדי חברת Hjort knudsenשירי חגואל סגנית וממלאת מקום ראש עירית נתניה וממלאת מקומה שציינה תרומתה של חברת דיור אינטריורס החוגגת 40 שנה, לתעשית הריהוט והעיצוב היוקרתית בעיר, לואיז תומפסון, הנספחת הכלכלית של שגרירות דנמרק בישראל – שציינה כי המותג הדני הידוע נמצא ברשימת 10 החברות המובילות באירופה בתחום הריהוט והיא מדורגת בהתאם למחזורי מכירות ואחת המשפיעות ביותר בתחומה בעולם. את האורחים קיבלו ציון שגב המנכ"ל, הבעלים של דיור אינטריורס ושרית פיינשטיין סמנכ"ל החברה שסיפרו על ההתרחבות של החברה ופתיחתם של סניפים חדשים בשבועות האחרונים בירושלים, עפולה ובבאר שבע.

 

פרטים נוספים:

כבר ארבעה עשורים שחברת הרהיטים 'דיור אינטריורס', משמשת השראה לעולם העיצוב והריהוט הודות לפריטי הריהוט ומערכות הישיבה האיכותיות שהיא מעצבת ומייבאת לישראל.
"אנו שואפים תמיד להביא ללקוח הישראלי את הרהיט האולטימטיבי, כזה שיביא את בשורת העיצוב האחרונה בתחום ויחד עם זאת ישמש את בעליו לאורך זמן" אומר ציון שגב, מייסד החברה ובעליה.

לאחרונה השיקה דיור אינטריורס את Hjort Knudsen בישראל, מותג רהיטים מוביל בתחומו במדינות סקנדינביה ובצפון ומערב אירופה, ובכך החזירה לישראל את העיצוב הדני שהיה כל כך פופולרי בשנות ה-60 וכיום הוא זוכה לעדנה מחודשת בעולם כולו.
מדובר בחברה המשווקת רהיטיה ב- 22 מדינות ברחבי העולם ומעסיקה כ- 2000 עובדים.

מדובר בחברה הממוקמת ברשימת 10 החברות המובילות באירופה בתחום הריהוט והיא מדורגת בהתאם למחזורי מכירות ואחת המשפיעות ביותר בתחומה בעולם.

נוחות, אלגנטיות, עיצוב מינימליסטי ולא מסורבל עם קימורים מרהיבים ואסתטיקה בדגש על עבודת עיצוב אומנותית איכותית - אלה הם המאפיינים של המותג החדש מדנמרק.
החברה הוקמה על-ידי Hjort Knudsen בשנת 1973 ועד היום היא בבעלות משפחתית מלאה. מדובר בחברת הריהוט והעיצוב המובילה בדנמרק שדגמיה משווקים במדינות צפון אירופה וסקנדינביה ובהן דנמרק, שוודיה, ונורבגיה, גרמניה, הולנד, שוויץ צרפת, אנגליה וכמובן עכשיו גם בישראל.

החברה תומכת בפרוייקט של בתי יתומים ברחבי אירופה, שבמסגרתו פועלים להחזרתם של ילדים יתומים למסלול חיים תקין.

 

צילומים  סילביה גולן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G O L B A R Y פראי ואצילי: אביב - קיץ 2018

עוד רגע והחורף יפנה את מקומו. המעילים והסוודרים העבים יאופסנו במדפים העליונים, ובמקומם אפשר יהיה להניח את פריטי הקולקציה לאביב – קיץ 2018 של  GOLBARY.


הקולקציה החדשה מהווה מענה מושלם לסגנון החיים של האישה הישראלית המודרנית, אישה שמודעת לעצמה, לנשיותה ולעוצמתה, ומרכיבה לעצמה מלתחה בהתאם. זו אשת המולטי-טסקינג: אישה שמשלבת נכון בין קריירה ומשפחה, ומוצאת מענה אופנתי לתחומים השונים שמאכלסים את חייה: עבודה, בית ואירועים עסקיים – חברתיים.


בקולקציה פריטים שמתאימים לכל שעה ביום: מערכות קז'ואל לעבודה, שמשדרות נינוחות ומוקפדות, בגדים אוויריים לשעות אחה"צ, ופריטים אלגנטיים ומרשימים לשעות הערב. פריטי הקולקציה מאופיינים בבדים איכותיים, עשירים בהדפסים פרחוניים וגיאומטריים, וברקמות מורכבות.


בין פריטי הקולקציה אפשר למצוא חולצות, טוניקות ושמלות רקומות ומודפסות, אוברולים וג'קטים ייחודיים. בצד הפריטים שמתכתבים עם תחושת הקלילות והנינוחות, המותאמים לאקלים בארץ, בולט ליין שלם של אופנה דרמטית ופראית, שבאה לידי ביטוי בצבעים של קורל ושחור, במשחקי כתפיים וידיים, באמצעות חשיפת הכתפיים, ובשמלות ערב נועזות. אין אביב וקיץ בלי רומנטיקה באוויר, והפריטים מתכתבים איתה בעזרת  בדי תחרה, שרוולי פעמון ומלמלה, וצבע התכלת הפסטלי.


גולברי  מציגה גם העונה גזרות מחמיאות, בין השאר בזכות שימוש מושכל בתיפורים ייחודיים, בדים אלסטיים ומחטבים פנימיים בלתי מורגשים, וגימורים מוקפדים. יש בקולקציה כל שנדרש כדי להיכלל בקטגוריה של הוט קוטור ישראלי.

 


בקולקציית אביב-קיץ 2018 של גולברי ארבע מגמות עיקריות:


קולקציית GARDEN - "יש פרחים שעד אינסוף נשארים במנגינה".

אמרנו אביב וקיץ – קיבלנו פרחים, שמתכתבים עם אווירת הפריחה שמסביב ובתוכנו. המגמה הפרחונית מקבלת את ביטויה בשלל פריטים: הדפסים גדולים של פרחים על גבי חולצות ושמלות, וגם על מכנסיים. פרחים אדומים וורודים גדולים, שהונחו על בדי שיפון וכותנה שחורים, מעניקים לכל פריט כזה מראה פראי וסקסי. מצב רוח רומנטי משתלט, כשרואים ג'ינס עליו רקומים פרחים בלבן, או את השמלה בגוון ניוד, אותה מעטרים פרחים גדולים כחולים. את הרגשת החופש מקבלים באמצעות חיבור לפרחים קטנים לבנים, שרקומים על שמלת כותנה שחורה, או להדפסי הפרחים המרהיבים על שמלות ארוכות בשכבות. אחת הבשורות של המגמה הפרחונית באביב קיץ 2018 היא פריטים ועליהם הדפסי תוכים וציפורים. פראי ואקזוטי – זה שם המשחק.


קולקציית MIDNIGHT - "I'll meet you at midnight   Under the moonlight"

קולקציית שמלות הערב מרשימה במיוחד. הפריטים נתפרו מבדי לורקס, סאטן, שיפון, והצבע השחור השליט מעניק להם תחושת דרמטיות וחושניות. בקולקציה נמצא שמלה שחורה מנצנצת בגובה ברך, שמלה שחורה משולבת בתחרה שחורה ופליסה,  ושמלה שחורה ארוכה ונוצצת, ששסע בצידה האחד מגיע עד לברך. אי אפשר שלא לסחוט קריאת התפעלות כשלובשים את האוברול השחור הארוך, שמבליט את הכתפיים בזכות בד תחרה ששזור במקום המתאים. להוסיף לזה נעלי עקב שחורות, ואז מתקבל הלוק המחויט והמהודק, שאין מתאים ממנו למסיבת קוקטייל של אנשי העסקים מובילי השיח והדעה.


קולקציית DAY TO NIGHT  - אותה אדרת בשינוי הגברת.

את פריטי קולקציית DAY TO NIGHT אפשר ללבוש גם בבוקר וגם בערב. פעם אחת זה ללבוש את הפריט עם סניקרס ולהרגיש נוח ומשוחרר. פעם אחרת זה אותו פריט, אבל הפעם עם נעלי עקב ושפתון אדום, ומיד מתקבל מראה אלגנטי, שבתוכו טיפות כבדות של נועזות.


קולקציית  RED- בקיץ הזה תלבשי אדום.

שלל פריטים בהם שולט הצבע האדום: הצבע המרדני, הפראי, החושני. בעונה הזאת הדגישו בגולברי את צבע הקורל החזק, והוא מוצא לו ביטוי בפריטים, שמייצרים מראה סקסי ובועט. אף אחד לא יוכל להתעלם מהפריטים האדומים: השמלות האווריריות, הגופיות והחולצות, שיכולים להשתלב עם ג'ינס וסניקרס אדומים, או מהאוברול האדום, שמכנסיו מתרחבות ומשאירות מקום להדגשת נעלי עקב.


ACCESSORIES - WE LOVE SUMMER.

מחלקת האביזרים המרשימה של GOLBARY מציעה כמדי עונה, פריטים משלימים לכל הופעה שמשדרגים את המראה.

האביזרים, מתכתבים בהרמוניה עם קולקציית הבגדים, אקלקטיים ומרתקים ובין שלל הפריטים אפשר למצוא צמידים, עגילים, טבעות ושרשראות בסגנונות שונים. לצידם - צעיפים דקיקים המתאימים לטמפרטורות הקיציות ומבחר תיקים מרשים.

אחת הבשורות של גולברי בתחום ה- ACCESSORIESבעונת אביב קיץ 2018 היא הכובעים: כובעי קש ולבד בהירים, מעוטרים בפרנזים, פונפונים, חבלים או כיתובים כדוגמת MADE FOR THE BEACH. לחבוש את הכובע, להרגיש את אווירת החופשה, וליהנות מקיץ חופשי ומאושר.


בנוסף, משיקה GOLBARY קולקציית בשמים בארבעה ניחוחות חדשים וממכרים שיתאימו לקיץ הישראלי: VOYAGE , FLEUR ROUGE , GLITTER ו DIAMOND.  בשמים בניחוחות רומנטיים, המשלבים אלמנטים פרחוניים ופירותיים, בריח עדין ומתקתק.

 
 

מחירים לצרכן:


מכנסיים: החל מ- 199.90 ₪.

חולצות: החל מ-  99.90 ₪.

ג'קטים: החל מ- 269.90 ₪.

חצאיות: החל מ- 129.90 ₪.

שמלות: החל מ – 199.90 ₪.

כובעים: החל מ- 79.90 ₪

תיקים: החל מ- 79.90 ₪.

שרשראות: החל מ- 89.90 ₪.

צמידים: החל מ- 79.90 ₪.

קו בישום: 199.90 ₪  (מחיר השקה מיוחד 129.90 ₪  ל-100  מ"ל)


מידות: 36-46

מעצב ראשי: יעקב גולברי

 

 

צילום   סילביה ג. גולן