בית צמוד-קרקע בפחות ממיליון ש"ח ? זה אפשרי!


בתים צמודי קרקע, על שטח של כחצי דונם, ביישובים שקטים בעלי אופי כפרי, אוירה קהילתית חמה ותוססת – במחירים נמוכים יותר מ"מחיר המשתכן"!

 

בואו להתרשם באירועי הקליטה במסגרת פסטיבל "דרום-אדום".

מושב יתד (קליטה לשכונה קהילתית) הוא מושב בפתחת שלום הנמצא בתהליך הרחבה וצמיחה, וכבר קלט כ- 30 משפחות בשנים האחרונות. בהרחבה ישנם מגרשים של 600 מ"ר לבנייה מרוכזת.

החל מ- 789000 ש"ח

יום שישי 3.2, 10:00-15:00

פרטים: 052-3060327 (ג'ניה)

אבשלום הוא ישוב קהילתי הנמצא בשנים האחרונות בקליטה ופריחה. קלט בשנים האחרונות כ- 20 משפחות, ונמצא בעיצומה של קליטה נוספת של כ- 50 משפחות. מציע מגרשים  של חצי דונם לבנייה מרוכזת.

החל מ- 825000 ש"ח

יום שבת 4.2, 11:00-16:00

פרטים:   687 053-7017 (ענת)

 
משקים בנגב- מקבוצת "עולם של תכנון ויזמות בע"מ" מיישבת את צפון הנגב
 משקים בנגב הוא משרד התיווך היחיד בישראל אשר עוסק אך ורק בנכסים בהתיישבות הכפרית. זאת, בדגש על אזור הנגב, מקריית מלאכי ודרומה. אנו מתמחים בנכסים בהתיישבות הכפרית מזה למעלה מעשר שנים ומציעים מניפת שירותים רחבה לכל המעורבים בתהליך. החל מהיישובים הקהילתיים, דרך הרשויות האזוריות, וכלה כמובן בבעלי הנכסים והמשתכנים עצמם. משקים בנגב מוביל בדרום בשיווק בתים, נחלות, מגרשים, הרחבות חדשות ועוד. היות והנגב משתרע על כ-50% משטח המדינה, סוכני התיווך שלנו פזורים במרחב כאשר לכל אחד מהם אזור התמחות ספציפי. בין השאר, המשרד פועל במועצות האזוריות חוף אשקלון, לכיש, מרחבים, שער הנגב, שדות נגב, הערבה, ים המלח, בני שמעון ועוד
 
 
.מבינים את ההתיישבות הכפריתהתיישבות כפרית איננה זהה במהותה ובאופייה להתיישבות עירונית. התמחותנו הספציפית במשקים בנגב בנכסים בקיבוצים, מושבים ויישובים קהילתיים, יונקת מתוך התפיסה שעיסוק במקרקעין במרחב הכפרי איננו עניין של מה בכך. המשרד הוקם על ידי מתיישבי המגזר הכפרי ועובדיו כולם הם בני ההתיישבות בדרום הארץ. תודות לכך, אנו יודעים כיצד לנווט בין כל הגורמים הרלבנטיים וכיצד לאתר את הדרך הנכונה ביותר לביצוע עסקה בהתיישבות. משקים בנגב מספק מענה הן לבנים חוזרים השבים הביתה להתיישבות הכפרית, והן למשתכנים חדשים המחליטים להגיע לדרום לראשונה.
 
ליווי צמוד ואנשי מקצוע מעולים

חיי הקהילה בהתיישבות הכפרית שונים במידה ניכרת מאורח החיים העירוני. לכן, משרדנו מקפיד לשים דגש לא רק על הנכס עצמו אלא גם על הסביבה המיועדת. אנו מתהדרים באחוזי קליטה גבוהים במיוחד הנובעים בין השאר מהתאמה מדויקת בין צורכי המשפחה לבין היישוב (במעגל הראשון) והמועצה האזורית (במעגל השני). במסגרת פעילותנו, אנו מלווים את הלקוח בוועדות הקבלה ומהווים עבורו כתובת לכל הנחיה, הסבר, שאלה, בקשה וכיוצא בזה.
הליווי כולל שירות ברמת One Stop Shopp מצד גורמים שונים המתמחים ספציפית בהתיישבות הכפרית לרבות שמאיי מקרקעין, מהנדסים, קבלנים, אדריכלים, יועצי משכנתא (גם המשכנתא בכפר שונה מהמשכנתא בעיר), עורכי דין ועוד. אנשי המקצוע המצוינים אשר עובדים עמנו נבחרים בקפידה. זאת, בכדי לשלב רמה גבוהה של מקצועיות עם תודעת שירות. לכך יש להוסיף את היכרותנו רבת השנים עם הגורמים המוסדיים העוסקים במעל לרבות רשויות המס, רשויות מקומיות, מועצות אזוריות וכדומה.

שיקולי מיסוי

שיקולי מיסוי ייחודיים מאפיינים את ההתיישבות הכפרית. היות ומשקים בנגב מתמחה בתיווך נכסים בהתיישבות, אנו מכירים היטב את מטריית המיסוי הרלבנטית ויודעים כיצד לתעל אותה לטובת הלקוח. בעניין זה, יש להתייחס גם לסוגיית המגורים בדרום ו/או באזורי עדיפות לאומית (פרמטרים המשפיעים על המיסוי). הידע הרב שלנו בנושא, המבוסס בין השאר על פעילות בלתי אמצעית במרחב הכפרי מזה שנים, עומד לצדנו (וכפועל יוצא מכך, לצדו של הלקוח).
 סוגיית המיסוי ביישובים מסוימים בנגב היא פרמטר קריטי לגבי המגורים בפועל. למשל, ישנם יישובים בהם מס הכנסה הוא אפסי והתוספת לתזרים הכספים באה לידי ביטוי באלפי שקלים בכל חודש (דרך מצוינת לממן את עלות המעבר ו/או המשכנתא).


לאחר קבלת המפתח

משקים בנגב פועלת מתוך אידיאולוגיה אשר רואה במרחב הכפרי תפיסת עולם ודרך חיים. על מנת להבטיח שקליטתן של המשפחות תהיה קלה, נוחה ונעימה ככל הניתן, אנו ממשיכים ללוות את המשתכנים גם ביום שלאחר קבלת המפתח. לא אחת, אנו עומדים לצד המשפחה עוד במסגרת תהליך הבנייה. עם הכניסה לבית, הצוות שלנו משתדל לסייע ככל הניתן בנושאים כגון תעסוקה, חינוך, חיי קהילה, יזמות ועוד.


נשמח להפגש עוד היום ולהציע לכם אפשרויות מגורים שונות באיזור- הקפה עלינו
 
 
 
פייסבוק  משקים בנגב
 
 
 

 

 

 

 

 

 

חברת הנדל"ן בוני התיכון משיקה את B CENTER בשכונת כפר סבא הירוקה בחודש הקרוב, בהשקעה של כ- 150 מיליון ₪.

 

חברת הנדל"ן בוני התיכון תפתח בחודש הקרוב את B CENTER בשכונת כפר סבא הירוקה. המרכז החדש יכלול שלוש קומות מסחר, 187 חניות תת קרקעיות ומגרש חניה עירוני עילי שיכלול כ- 350 חניות ללא תשלום.

 

המרכז בנוי כמרכז לייף סטייל הנותן מענה לכל צרכי אוכלוסיית השכונה, גודלו הידידותי של המרכז מציע מבחר ומגוון מצד אחד, ותחושה אינטימית מצד שני. בסמוך למתחם הולכים ונבנים מרכז קאנטרי קלאב ומגרשי טניס. כל זה עם נוף לפארק הייחודי של השכונה.
תהליך אכלוס המתחם נמצא בעיצומו, וקרוב ל 70% מהמתחם כבר שווק. המרכז פרוס על שטח של כ- 21,000 מ"ר בנוי, מתוכו כ 8,000 מ"ר שטח מסחר.

 

סיוון פרץ "מנהלת השיווק של בוני התיכון", מסרה במסיבת העיתונאים של השקת המתחם: "את ההשראה ל DNA של המתחם שאבנו משיטת הבנייה המסחרית שהולכת וצוברת תאוצה בארה"ב, שנקראת בניית מתחמי הלייף סטייל, "life style center". במרכזים מסוג זה ניתן ללכת ברגל מהבית למרכז, ליהנות מהשמש ומריחות הצמחייה שבשכונה, ובמידה ומגיעים עם הרכב, ניתן ליהנות מחנייה ממש מטרים ספורים מהחנות".

 

 

עוד הוסיפה פרץ: " B CENTER מכיל תמהיל מקורי מגוון ומדויק של בתי עסק, העונה למגוון רחב של צרכים. הקונספט של תמהיל החנויות נבנה בצורה יצירתית דרך שילוב הרצונות והצרכים של האוכלוסייה המתגוררת בשכונה, ע"י פנייה ישירה אליהם דרך הרשתות החברתיות של השכונה. כך למשל המתחם יכול לתת מענה עבור כלל הצרכנים החל מהסידורים של שעות הבוקר: לקחת מרשם מהרופא, לעשות קניות זריזות בסופר, להמשיך לבילוי בצהרים בבית הקפה, ולסיים בחדר כושר או בערב בבילוי בבר השכונתי."

 

עמי פרץ, מנכ"ל חברת בוני התיכון: "חברת בוני התיכון זיהתה הזדמנות בפתיחת מרכז מסחרי באחת השכונות הטובות והמובילות בארץ. אנו מאמינים שהאוכלוסיות של השכונות החדשות כיום מעוניינות במעטפת שלמה שתיתן מענה לכל צרכיהם ליד הבית, B CENTER הוקם בשביל למלא את הצרכים הללו."

 

בכפר סבא הירוקה מתגוררות כיום כ- 5500 משפחות ממעמד סוציו-אקונומי מבוסס. התכנון החכם והפתוח של המתחם הופך אותו לנגיש במיוחד, ולבית שני עבור תושבי השכונה המתפתחת, תושבי כפר-סבא, רעננה והאזור בכלל.
מול המרכז ממוקמת שדרת החינוך של השכונה- הכוללת עשרה גני ילדים ובית ספר יסודי- המחוברת אל המרכז בגשר, ללא צורך בחציית כביש.

 

 

צילום עמי פרץ  : סילביה גולן

עמי פרץ מנכל חברת בוני התיכון באירוע ההשקה של מרכז B CENTER בכפר סבא