רענון הבית לקראת החג- יצירת קיר כוח בחללי הבית השונים! טיפים ועצות שימושיות- נירלט

 

לקראת החגים, מרעננים את הבית ועושים
שינוי גדול בצעד קטן אחד...

טיפים לשילוב קיר כוח בבית

רוצים לשנות את מראה הבית בקלות ובמהירות?
צביעת קיר כוח מרכזי תעשה את העבודה ותשיג תוצאה מופלאה
בקלות ובעלות נמוכה ביחס לשיפוץ גדול.

כל מה שרציתם לדעת על צביעת קיר מרכזי שישדרג כל חדר שבו תבחרו.

מה הכוונה ב"קיר כח"? צביעת קיר מרכזי בחדר, בגוון שונה ודומיננטי מיתר הקירות. יצירת "קיר כוח" , היא הדרך הקלה, המהירה, הזולה והפשוטה ביותר, לקבלת שינוי משמעותי בחלל ועיצובו מחדש.

דרך צביעת קיר אחד ניתן לעצב תפאורה ססגונית לבית כך שתיצור עניין, גירוי לעין ותעניק לחדר מראה מחודש, ללא צורך בשבירת קירות, החלפת רהיטים ואבזור מחדש הכרוכים בהוצאת עשרות אלפי שקלים....

אז איך עושים את זה נכון? מהם הצבעים המתאימים לכל חדר מחדרי הבית וכיצד חוסכים בעלויות?

בחברת נירלט, זיהו את הרצון של הצרכנים לרענן את מראה הבית בקלות ויצאו עם מוצר חדש – ONE WALL, צבע שמותאם לצביעת קיר אחד. המוצר מגיע באריזה המותאמת לקיר אחד וניתן לגוונו בהתאם לאופי הרצוי, הייחודי והאישי. את יתר הקירות בחדר ניתן להשאיר בגוונים ניטרליים, או לבחור עבורם גוון מנוגד וכך ליצור הרמוניה ויזואלית.

לדברי הדס כהן מנהלת תחום השראה ואדריכלים בחברת נירלט: " עיצוב חלל בצבע יכול להפוך חדר לשמח ונועז למי שלא "מפחד" להשתמש בגוונים כהים ונועזים, או שימוש בגוונים רכים ועדינים שיגדירו את החלל רגוע ורומנטי".

שילוב קיר כוח בחללי הבית השונים:

הסלון
הסלון משמש אותנו להתכנסות אינטימית עם בני המשפחה הקרובים לנו, בו מתרחשים מרבית חיינו ובו נרקמים כמה מהרגעים, הסיפורים והזיכרונות הצבעוניים ביותר שלנו. סלון באווירה כפרית קלילה, בגוון כללי נייטרלי וחם, יצבע בגוון כללי של לבן עם נגיעת מוקה או לבן עם נגיעת שמנת. גווני קיר הכח שיתאימו לגוונים הניטרליים הללו יהיו גווני ירוק זית, סגול חציל או כחולים מעושנים. ריהוט בגווני מוקה או שמנת בהירה ישתלבו בצורה מושלמת בנגיעות רכות ופחות נועזות כגון ירקרק כחלחל, פודרה, גווני קפה ואבן.

סלון בעיצוב מודרני אורבני, יקבל גוון כללי לבן עם נגיעות אפור, או לבן EXTRA WHITE שישתלבו נהדר עם קיר כח באפור גרפיט, כחול כהה וצהובי חרדל.

המטבח
מכל חללי הבית, המטבח הוא הלב הפועם, בו נרקמת ההוויה המשפחתית, המקום בו הכל מתרחש. גווני האדום והכתום ידועים כמעוררי תיאבון, לכן שימוש בהם על רקע לבן עם נגיעות מוקה או לבן עם נגיעות ירקרק יאירו את החלל.

הגוון הלבן משדר ניקיון וניטרליות, גוון כללי לקירות בלבן עם נגיעות אפור מסתורי וארונות לבנים בשילוב עץ, קיר כח נועז בגוון אפור או אפור גרפיט ייצור איזון בחלל ומראה טרנדי, תעשייתי ולופטי.

חדר שינה
בסוף יום אנו רוצים להגיע למקום בו ניתן להסיר את המסכות ולהתרווח בנוחיות. המקום אמור לחבר ולמזג בין העולמות והקצוות השונים. רצוי שסקלת הגוונים תשלב מארג הרמוני ומלא אופי, של גוונים כהים, בעלי נוכחות גברית, לצד גוונים נשיים עדינים ורכים.

כמו בחיים, ניגודים נמשכים והמרכיבים השונים מחזקים זה את זה ויוצרים תמהיל מושלם של חלל משותף, רומנטי ומרגיע.

ניתן לבחור בגוון קירות מונוכרומטי, אפור אבן, אפור חם בהיר או פודרה ולשלב באבזור ובטקסטיל גוונים רווים, מקפיצים ועזים. קיר כח שיתאים יצבע בכחול עמוק, ירוק נועז או סגול חציל כהה ועשיר. את הבחירה הנועזת ניתן לעדן עם אביזרים משלימים בגוונים רכים יותר, כמו גווני פסטל או אביזרים בקווי מתאר עגולים ומלטפים.

חדרי ילדים
הילדים הם הדבר החשוב ביותר בחיינו וככאלו חשוב לנו שחדרם יהיה נעים וישדר את אותם ערכים שאנו רוצים להקנות להם: בטחון, רוגע וייחודיות. התפיסה העכשווית בעיצוב חדרי ילדים נותנת פרשנות בוגרת יותר לגווני הפסטל המוכרים.

בחדר שינה של נסיכות ניתן לבחור קיר אחד או שניים בגוון דומיננטי יותר ואת שאר הקירות להשאיר ניטרליים בגווני הלבן. לבן עם נגיעות שונות כגון פודרה שהוא לבן שמנתי חמים עם נגיעה ורודה מתאים לגוונים מקפיצים אדמדמים וורודים מעושנים, גוונים אלו ילוו את הנסיכה בחדרה עד בגרותה.
לעומת זאת, נוכל ליצור השלמה בגוון רקע בהיר יותר מאותה משפחת צבעים: לבן עם נגיעת ורוד או ירקרק משתלב נפלא עם קיר אחד דרמתי מלא בהומור ושמחה בגוונים ורוד פוקסיה או טורקיז נועז.

בחדרי בנים באזור השולחן וסביבת הלימודים נרצה לייצר אוירה נעימה ומזמינה, לכן נשתמש בגווני כחול, טורקיז, ירוק ואפור בשילוב צבעוניות עזה שתתווסף מהפריטים.
בחירת גוון כללי ניטרלי ובהיר ישתלב בגוונים שמחים וצוהלים עם קיר אחד בגוון צהוב, ירוק וטורקיז, עם נגיעות שונות של פריטים באדום וכתום.

חדר עבודה
לסביבת עבודה נעימה ומתוחכמת ניתן לשלב גוונים רגועים ומעושנים, לצד פריטים עם נגיעות צבע נועזות לקבל אווירה קלילה ושמחה. לבן עם נגיעה של אפור יכול להתאים עם גוונים קצת יותר נועזים כמו כתום, ירוק תפוח, שחור פחם ואדום.

מבואה או מעבר
מאפשרים גישה לשאר חללי הבית, בחלל זה לא שוהים יותר מכמה דקות. ניתן לייצר חלל נעים, מעוצב וקליל דרך נגיעת צבע קטנה ורכה או נועזת וחזקה . ע"י צבע ניתן להפוך קיר כח למוקד בחלל כאילו התווסף רהיט חדש.