לראשונה בישראל:  LG ישראל תשלב בטלוויזיות החכמות את שירות סלקום tv ללא ממיר

 

דגמי הטלוויזיות החכמות של LG יאפשרו לצרכן הישראלי ליהנות מחוויית צפייה איכותית ועולם תוכן עשיר של שירות סלקום tv ללא ממיר;

 

LG ישראל וקבוצת ח.י. יבואנית המותג בישראל בתחום מסכי הטלוויזיה, הודיעו הבוקר (יום ב', 15.6.15) כי שירות סלקום tv ללא ממיר ישולב בטלוויזיות החכמות שלה. ההודעה נמסרה במסגרת אירוע השקת דגמי הטלוויזיות החכמות של החברה לשנת 2015.
שיתוף הפעולה עם סלקום מהווה קפיצת מדרגה בעולם התוכן של ה- SMART TV בישראל והוא יאפשר לצרכן הישראלי ליהנות מתוכן מגוון ללא ממיר . סלקום שמה דגש על מאגר עשיר של סרטים וסדרות שמבוסס על הסכמים עם חברות תוכן שונות מחו"ל ובישראל ולמעשה משלב בין סדרות המשודרות רק בסלקום tv לצד סדרות שמשודרות ב-HOT וב-yes, כך שהצופה יכול לצפות בתכנים מעורבים לנוחיותו.


השירות יכלול את כל ספריית ה- VOD : ספריית סרטים ענקית לצפייה בלתי מוגבלת של מיטב שוברי הקופות. מעל 120 סדרות המבוקשות ונצפות ביותר : סקנדל, הרשימה השחורה, זרה, סמוך על סול, נקמה, מד מן, טרנספרנט, הסקס של מאסטרס, האנטומיה של גרי, האישה הטובה, בית הקלפים, אורפאן בלק ועוד עשרות רבות של סדרות רכש. אלפי שעות של תוכן ילדים לכל הגילאים סדרות וקלטות : פיניאס ופרב, קסם של הורים, קונג פו פנדה, פינגווינים במדסקאר, ארתור, דייגו, ג'ק והפיראטים, הנסיכה סופיה, מיקי ועוד, לצד מיטב סרטי הילדים מבית דיסני, פיקסאר, ניקולודיאן ואחרים. כמו גם קטגוריות נוספות ומבוקשות בעולם ה VOD שכוללות את תכניות הפריים טיים הפופולריות של רשת , קשת וערוץ 10 , מדע טבע, טלנובלות ואקטואליה .


ניר שטרן מנכ"ל קבוצת סלקום: אנו משיקים היום לראשונה את שירות סלקום tv ללא ממיר בטלויזיות החכמות מבית LG ישראל . "אני גאה בשיתוף הפעולה עם ענקית הטכנולוגיה הקוראנית LG שמאפשר לצרכן הישראלי ליהנות מעולם תכנים נגיש ועשיר בחווית הצפייה המתקדמת והחדישה ביותר בעולם במחיר שמהווה בשורה לצרכן "


זיו קוריצקי סמנכ"ל השיווק של LG ישראל:" זהו צעד נוסף של החברה בהענקת ערך מוסף משמעותי לצרכן הישראלי באמצעות שילוב בין איכות הצפייה הטובה ביותר לבין תוכן איכותי ומגוון לצרכני הטלוויזיות החכמות שלנו . אני מברך על שיתוף הפעולה עם סלקום ואני משוכנע כי באמצעות שיתוף פעולה זה, כבר ממחר הצרכן הישראלי יוכל ליהנות מהטלוויזיה המתקדמת ביותר הכוללת תוכן מגוון ואיכותי. "


משה דניאלי מנכ"ל ח.י. אלקטרוניקה מקבוצת ח.י.: "קבוצת ח.י., היבואנית הרשמית של מוצרי LG בתחום האלקטרוניקה הבידורית בישראל, מברכת על שיתוף הפעולה בין LG ישראל לבין סלקום. מדובר בשיתוף פעולה אסטרטגי שמתהווה ונמצא בפיתוח מעל שנה . שילוב שירות סלקום tv ללא ממיר בתוספת מערכת ההפעלה המתקדמת ביותר בתחום הטלוויזיות החכמות (webOS), מציבה את LG כמובילה טכנולוגית . שיתוף הפעולה מאפשר ללקוחותינו להנות מתכנים עשירים ומגוונים בטלוויזיה ולצפות בהם באיכות שידור הגבוהה ביותר."

 

השירות יהיה זמין בדגמי הטלוויזיות החכמות של LG משנת 2014-2015 בתומכות בפלטפורמת webOS. ניתן להצטרף החל ממחר.