ד"ר פישר מרחיבה את  סדרת EFFECTIVE CARE     

המצליחה לטיפול ביובש עור ומשיקה סדרה חדשנית של תחליבי גוף בתרסיס SPRAY & DRESS –

לכבוד ההשקה הסטייליסטית המובילה לילך כהן מעניקה   טיפים ועצות שיסייעו לך להרגיש ולהיראות זוהרת  עם ה – LOOKBOOK שלך

 

 

 

 

לרגל הרחבת סדרת EFFECTIVE CARE המצליחה לטיפול ביובש עור והשקת סדרה חדשנית של תחליבי גוף בתרסיס SPRAY & DRESS –

אתן מוזמנות לפעילות ייחודית  ברשת סופר- פארם בלבד

בין התאריכים 8-21.12.16

כל הקונה תכשיר אחד מסדרת EFFECTIVE CARE תחליבי  הגוף

בתרסיס SPRAY & DRESS –

תוכל  לזכות במפגש של סטיילינג אישי עם הסטייליסטית המובילה לילך כהן

ובנוסף תוכל לזכות בשובר לשופינג בסך 500 שח.

המפגש האישי הוא בין 3-4 שעות וכולל היכרות קצרה ומעבר בחנויות ביגוד, הנעלה, אביזרים, הלבשה תחתונה... ה – LOOKBOOK שלך בהתאמה אישית

 

לפרטים נוספים ותקנון מפורט של ההטבה  מוזמנים להיכנס לאתר ד"ר פישר.

 

 

 

http://dr-fischer.co.il/

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

טיפים ועצות שיסייעו לך להרגיש ולהיראות זוהרת  עם ה – LOOKBOOK שלך
 
 
 

ü      בחירת טוטל לוק :  מניסיוני הרב מול לקוחות סטיילינג אישי, רובן רוצות להרגיש בנוח בבגד שהן לובשות לפני הצורך או הרצון לייצר סגנון וסטייל.  כידוע אישה שמרגישה בנוח עם מי שהיא תשדר זאת לסביבתה, ולכן למגע ולתחושה של הבד כנגד עורנו יש משמעות קריטית בבחירת הבגד. חשוב לבחור בבדים ובבגדים שמרגישים לנו נעים בדיוק כפי שחשוב לבחור תחליב גוף שישלים לנו את תחושת הביטחון והנוחות.

ü      ארגון הזמן שלך בבוקר  : בעולם המודרני שבו לזמן משמעות קריטית, רבות מהנשים שנועצות בי רוצות שאבנה להן מעין LOOKBOOK של פריטים שנלבשים ביחד, כך שכל תהליך ההתארגנות בבוקר יהיה במינימום זמן ובמקסימום אפקטיביות. כך גם תחליב הגוף שאת בוחרת, קיים יתרון אדיר לתחליב גוף ספריי ש"שנלבש" במהירות ונספג בצורה מושלמת, למשל סדרת תחליבי גוף בספריי אפקטיב קר של ד"ר פישר. חיסכון בזמן הוא קריטי בדקות המעטות שיש לך בהתארגנות הבוקר.

ü      בחירה נכונה של הפריטים - המושג מלתחה חכמה מתייחס לכך שישנם פריטים שיכולים וצריכים לשמש אותנו מספר פעמים רבות בהתלבשות שלנו ובכל פעם בצורה שונה, כמו למשל ז'קט ג'ינס או שמלה שחורה קטנה. כיום ובמיוחד בעונת החורף עם הרוחות המייבשות והחדרים שמחוממים יתר על המידה- קרם גוף שנותן פתרון מקיף של לחות, ריח, נוחות ומהירות שימוש, הינו חלק מפריטי החובה במלתחה של כל אישה.

ü      בחירת הלבשה תחתונה - נשים חכמות יודעות שלהלבשה התחתונה יש משמעות גדולה בנראות הכללית שלהן. חזייה טובה ותחתון איכותי יכולים להשפיע על הנראות של הבגד ואפילו על אומדן משקלן. חלק חשוב מהתלבשות ראשונית הינה שימת דגש גם לריח וגם לנראות של עור חלק ובריא, ליצירת טוטאללוק.

ü      ניחוח האישה  - ריח הינו חלק קריטי בפרזנטציה אישית, את יכולה להתלבש נהדר, אבל אם יש בעיית ריח או היגיינה את לא "תעברי" את המסר שאותו את רוצה להעביר, לכן תחליב גוף ששומר על עור בריא ומעניק לחות לכל אורך היום יעזור לך להרגיש בטוחה ויוסיף  לביטחון האישי שלך.

באדיבות: לילך כהן סטייליסטית ויזמית אופנה

 

 

צילום סילביה גולן