אירוע בלתי נשכחת  !!!!!!!!!!!!!!!

 

ערב טוב קיסריה: סלבס, מובילי דעת קהל ואושיות אופנה הגיעו עד קסריה לצפות בתצוגת האופנה של גולברי וביד השבורה של עומר אדם

 

ערב טוב קיסריה

שאר סלבס ארצנו הגיעו לתצוגת האופנה של גולברי פתחה וסגרת את התצוגה:  אסתי גינזבורג

הרימו את הקהל:  משה פרץ ועומר אדם

שגנב את ההצגה עם יד שבורה

 

זו השנה השמינית ברציפות בה שיירת סלבס, מובילי דעת קהל, אושיות אופנה  וידוענים רבים, הגיעו אתמול בערב (יום שני) עד לאמפיתיאטרון בקיסריה,  לצפות בתצוגת האופנה של חברת גולברי, לרגל השקת  קולקציית סתיו-חורף 2016/17.

 

האירוע החל במתחם ה- VIP   שכלל בין היתר: קוקטייל אופנתי, מינגלינג ובר משקאות ענק. את הערב הנחתה שירז טל, אשר הזמינה את אסתי גינסבורג,  פרזנטורית החברה,  לפתוח את התצוגה, לצד  45 דוגמניות  שצעדו על מסלול האופנה וחשפו את הטרנדים לחורף הקרוב.

 

בפינאלה: הופעת "מהפכה" של משה פרץ ועומר אדם, אשר שבר את היד ערב לפני ההופעה אך בכל זאת התייצב על הבמה כמו גדול, למרות שנאלץ להתייצב בבית חולים על

 

מנת לגבס את היד.  השניים  הרימו את הקהל עם שלל הלהיטים: "רק רוצה לרקוד", "עד שתשובי אליי", "גם אם העולם יתהפך", "זיקוקים" ועוד...

 

 

 

 

הצפינו עד קיסריה: יאנה יוסף, טיטי, טהוניה, דורון מטלון, ירדן הראל, סנדרה ריגלר, שיר מורנו, יוליה פלוטקין, מעצבת שמלות הכלה לי גרבנאו,  זוכת האח הגדול שי מיקה, כוכבי האמזונס בניהם:  לי לוי אשר לא הגיעה לחתונתה של דורון מטלון  לפני כשבועיים והשלימו בתצוגת האופנה של גולברי, הזוג המלכותי של האמזונס שחר כספי ויהודה יצחקוב, עומר קינן שנפרדה אתמול בערב מהבן זוג טום קשתי ולכן הבריז ברגע האחרון מהאריוע, ד"ר מיני ארנרייך– המוכרת כפלסטיקאית, הגיעה עם ביתה בת ה 10 . כמו כן הגיעה  ג'קי אזולאי בהרכב מלא עם 7 אחיותיה,  דנית גרינברג הנשואה הטרייה, כוכבי המרוץ למיליון שהגיעו לחצי הגמר: עמית ורז, אביב וציון, לי שהגיע בלי טל,  ויעל ויוסיאל שהודחו שנייה לפני חצי הגמר.  מלכות היופי לשעבר: רווית ירוקני, ילנה ראלף ורווית אסף, חני נחמיאס ועירית ענבי שלא מפספסות אף תצוגה של גולברי, דני רופ שהגיע עם כל המשפחה,  ועוד.  

 

 צילום   סילביה גולן