מדיקל פרו -  קליניקת רופאים מובילים, מציגה גישה אינטגרטיבית המעניקה כבוד לשילוב בין רפואה בריאות ויופי ומאמינה בשילוב ביניהם כדרך חיים.

 

 

 

 

מדיקל פרו Medical Pro))  – היא קליניקת רופאים מובילה שנפתחה זה עתה בבניין V  טאואר היוקרתי סמוך לקניון איילון, המבוססת על קונספט חדשני שפיתחה :  Medical Pro Process  שיטת עבודה שנועדה למקסם את הדיוק בטיפול וליצור אינטגרציית מידע זמינה לכל הצוות המקצועי.

 

 

 

 

המרכז מזמין אתכם לגלות את נפלאות הטכנולוגיה ואת המילה האחרונה בתחום טיפולי הבריאות היופי והאסתטיקה. במרכז תמצאו צוות רופאים מוסמך ומובחר, המציע מגוון טיפולי קצה מהטופ שבעולם הרפואה: רפואה אסתטית, כירורגיה פלסטית, גניקולוגיה ואסתטיקה וגינאלית, רפואת כאב, כירורגיית כלי דם, כירורגיה כללית, דיאגנוסטיקה וקוסמטיקה, כל התחומים הללו מנוהלים בגישה אינטגרטיבית מתקדמת, המאפשרת למקסם את הדיוק בטיפול וליצור אינטגרציה מושלמת בין המידע הרפואי לטיפול הנדרש, בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל.

 

 

בשיטת העבודה המנחה את הקליניקה כל לקוח מתקבל לשיחת היכרות עם נציג מצוות הרופאים הבכיר של הקליניקה. בשיחה מתעדים מידע אישי חשוב ברמה הבריאותית וסגנון החיים. לאחר מכן, המידע יהיה זמין לכל המחלקות וכל הצוות יוכל להיחשף אליו עד רמת העדכונים השוטפים. הגישה האינטגרטיבית שומרת על איזון נכון, דיוק באבחון וכמובן מקסום הידע בהמלצה הטיפולית.

 

 

 

בין המחלקות המקצועיות הפועלות במדיקל פרו בולטות המחלקות הבאות :

 

רפואה אסתטית

במחלקת הרפואה האסתטית מבצעים מומחי הקליניקה את כל טיפולי היופי בתחום האנטי אייג'ינג ללא התערבות כירורגית. המומחים של הקליניקה מבצעים טיפולים מיוחדים לשיפור מרקם העור, הצערת העור, עיצוב ומיצוק, הזרקת חומרי מילוי ובוטוקס, טיפולי לייזר, סקינבוסטינג, חוטים מזותרפיה ועוד.

כמוכן מתבצעים בקליניקה טיפולים בלייזר חדשני עבור כתמי שמש, גיל, פיגמנטציה, סימני אקנה, סימני מתיחה והעלמת נימים.

ברשותנו מכשיר הלייזר המתקדם בעולם מבית FOTONA. הוא מאושר לשימוש רפואי ואסתטי ע"י ה- FDA, ו- CE ומשרד הבריאות הישראלי. השימוש בו מתבצע ע"י רופאים בלבד.

 

 

כירורגיה פלסטית

בקליניקת "מדיקל פרו" מבצעים את כל ניתוחי הפנים והגוף. שיטת העבודה המנחה את מומחי הקליניקה שמה דגש על אומנות האסתטיקה וחדשנות טכנולוגית. צוות מומחי הקליניקה מעודכן בכל הטכנולוגיות והשיטות המתקדמות ביותר בעולם. כל הניתוחים מתבצעים בבתי חולים עם צוות מקצועי מוביל ומנוסה.

 

 

גניקולוגיה ואסתטיקה וגינאלית

המחלקה הגניקולוגית והאסתטיקה הוגינאלית ב"מדיקל פרו" נותנת מענה לצרכים הנשיים,

הצוות הרפואי במחלקה נותן מענה טיפולי ומהווה זרועה בריאותית מייעצת בכל שאר המחלקות.

מומחי המחלקה נעזרים במכשיר לייזר חדשני המחליף טיפול כירורגי, שבאמצעותו ניתן לפתור בעיות פופולאריות של: דליפת שתן, הצרת הנרתיק, טיפול ביובש הנרתיק ותיקון מראהו החיצוני.

בעיות אלה מפריעות בשגרת החיים והופכות נשים אקטיביות ואנרגטיות לפאסיביות ומופנמות. הטיפול פשוט וקל ונעשה על ידי צוות רופאים מומחים בלבד. ניתן להשתמש בשיטה כטיפול מונע, ובכך להפחית בצורה דרמטית נזקים עתידיים.

 

כירורגיית כלי דם

במחלקת כירורגיית כלי דם שב"מדיקל פרו" אנו מטפלים בין היתר בבעיית הורידים בשיטות מתקדמות, המחליפות את הצורך בניתוח. הטיפול על ידי רופאים מומחים בתחום פותר את הבעיה בצורה נוחה וקלה,

 

 

 

 

 

רפואת כאב

"כאב" הוא תחושה חמקמקה אשר ללא ספק פוגעת באיכות החיים כולה. לרוב הכאב נחשב תופעת לוואי כתוצאה ממחלה או פציעה שפגעה בגוף. אך ישנם מצבים בהם הכאב הופך ל"מחלה" בפני עצמה, עם השפעות מרחיקות לכת.

לקוחות רבים מוצאים עצמם סובלים מכאבים כרוניים ללא אבחון מדויק למקורות הכאב

ונותרים ללא טיפול. רפואת הכאב בקליניקת "מדיקל פרו" מתחילה ביכולת האבחון המדוייקת שהייתה לגדולתה של הקליניקה. צוות הקליניקה המיומן, ממובילי התחום בישראל מתמחה וממשיכה בתכנית טיפולית פרטנית ומותאמת אישית שמוכיחה שעם כאב לא צריך ללמוד לחיות – אפשר להתגבר עליו או להקטין אותו, ובכך לחזור ולחוות איכות חיים טובה ומהנה.

 

 

קוסמטיקה

במחלקת הקוסמטיקה בקליניקת "מדיקל פרו" שמים דגש על אבחון הבעיה וטיפול ממוקד בה ולא בסימפטומים. הקליניקה מתמחה בטיפולי אנטי אייג'ינג ובאקנה, שהם תחומי פעילות מרכזיים בקליניקה ומיועדים לקשת גילאים רחבה.

 

עו"ד שרון פרנקנטל הבעלים של מרכז "מדיקל פרו" מאמינה בדיוק, איכות ומקצוענות כדרך חיים ומקפידה ליישם זאת במרכז החדש שפתחה, שכל הווייתו הוא השילוב  של רפואה בריאות ויופי: "כל הטיפולים נעשים בהתאמה אישית ובאופן שמעצים ומלווה את היופי הטבעי של הלקוחות. כמו כן מתבצעים בקליניקה טיפולים חדשניים בלייזר המהווים פריצת דרך בתחומי גניקולוגיה  ואסתטיקה ווגינאלית,טיפול ב כתמי שמש, גיל, פיגמנטציה, סימני אקנה, סימני מתיחה והעלמת נימים . בכל המחלקות שבמרכז נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מומחים בלבד".

 

 

מדיקל פרו \\\ רפואה, בריאות ויופי

רחוב בר כוכבא 23, בני ברק - בניין V טאואר (סמוך לקניון איילון)

לתאום ולפרטים נוספים: 03-6483333