"מרכז רפאל לרפואה משלימה" מציג את שיטת "חילוץ עצמות" שיטה להבראת הגוף והנפש המבוססת על יסודות הכירופרקטיקה

גוף האדם הוא חידה לא פתורה ונפש האדם היא חידה אף מורכבת יותר. ד"ר רפאל פרטר, כירופרקט מומחה והמנהל הקליני של "מרכז רפאל לרפואה משלימה" פיתח שיטה שמקרבת אותנו להיכרות עם המערכת ומסייעת להבראת הגוף והנפש – שיטת "חילוץ עצמות". במוחו של האדם קיים מנגנון טבעי מולד – "כוח ההתחדשות", שבבסיסו הגנטי, מסוגל ואמור לתקן ולחדש את הגוף. השיטה של ד"ר רפאל פרטר מעוררת את המנגנון שיחזיר לגוף את יכולתו הטבעית לזהות ולרפא מוקדים המפריעים לו להיות במיטבו.

 

השיטה פותחה ע"י ד"ר רפאל פרטר, כירופרקט מומחה בעל מוניטין עולמי והמנהל הקליני של "מרכז רפאל לרפואה משלימה" מזה 30 שנים. הרעיון של השיטה הוא שכוח החיים וכוח הריפוי, שווים אצל כל יצור חי בכל גיל, ולכן האפשרות לתת מענה לגוף רלוונטית בכל שלב בחיים. במהלך היום אנו חווים ואוגרים משברים המייצרים "פקקי תנועה" ועיוותים גופניים. הגוף מנסה לתקן ולרפא אותם על ידי התחדשות של תאים, או בשמה המוכר יותר – דלקת. כל שצריך לעשות זה להתיר את "הקשרים" ולהחזיר לגוף את היכולת להתחדש ולהבריא. שיטת "חילוץ העצמות" היא אינה שיטת טיפול, אלא אבחון והבנה – מה עוצר את היכולת הטבעית של הגוף להבריא באופן עצמאי. אחרי שנבין איפה המעצורים ו"פקקי התנועה", נעזור לגוף לשחרר אותם ולהבריא. השיטה מדברת על הקשר בין מוח-לב-כבד ומנסה ליצור ביניהם איזון. כשאחד מהם יוצא מאיזון, זה משפיע על כל המערכת וצריך להחזיר אותו בחזרה. בנוסף לכך, בכל טיפול, המטופל רוכש כלים כדי שהוא יוכל להמשיך לחלץ את עצמותיו ולשפר את בריאותו לכל אורך חייו, לדוגמא: שיטות נשימה, תרגילי גמישות, תרגילי כוח ועוד.

 

במרכז עוברים אבחון מעמיק ומדויק, מאותרים מקורות ושורשי הבעיה ומותאמת תכנית אישית הכוללת בניית מערכת טיפולים ייעודית המשלבת מספר כלים מתחום הרפואה המשלימה: כירופרקטיקה, שיאצו, דיקור סיני, רפלקסולוגיה, קרניו-סקראל, טווינה, נטורופתיה ויוגה.  בכל טיפול, הדגש הוא על שילוב בין השיטות השונות בהתאם לצרכי המטופל באותו יום. השיטה הייחודית היא למעשה אבחון וטיפול רב-מערכתי המטפלים בקשת רחבה של בעיות רפואיות, ביניהן: בעיות גב ומפרקים, כאבי ראש ומגרנות, בעיות עיכול ומעיים, הפרעות קשב וריכוז, דלקות אוזניים נשנות, טיפולי פוריות ותמיכה בהיריון, פציעות ספורט, קשיי גיל המעבר והגיל השלישי, קשיי שינה, חרדות, פחדים ועוד. במרכז מטפלים החל מתינוק בין יומו ועד בני גיל הזהב.

 

 

 

לדבריו של ד"ר רפאל פרטר: "אנו מודים על האמון שקהל לקוחותינו נותן בנו כבר למעלה מ-30 שנה. לאחר אין ספור סיפורי הצלחה, אנו יכולים לומר בגאון ששיטת "חילוץ עצמות" מצליחה לעורר את כוח ההתחדשות שבגוף ולסייע לו להבריא את עצמו. המוטו שלנו הוא "הכוח שברא את הגוף, מבריא את הגוף לאט לאט כל יום מחדש". אנו מקווים להמשיך לשרת נאמנה את לקוחותינו ולהביא לעולם כמה שיותר בריאות איתנה".

 

"מרכז רפאל לרפואה משלימה" – רח' בראזני 4, רמת אביב, תל אביב. לפרטים נוספים: 03-6414188 ובאתר  http://www.rephael.co.il/

 

 https://www.facebook.com/RephaelHealthCenter

 

צילום: גדעון לוין/ יח"צ