גם טעים וגם בריא : הרבלייף משיקה משקה שיבולת שועל בטעם תפוח - 100% סיבים תזונתיים טבעייםגם טעים וגם בריא : הרבלייף משיקה משקה שיבולת שועל בטעם תפוח - 100% סיבים תזונתיים טבעיים

 

חברת הרבלייף משיקה גם טעים וגם בריא: משקה שיבולת שועל – בטעם תפוח לתמיכה יומית במערכת העיכול

מנה אחת מספקת 20% מהקצובה היומית המומלצת לסיבים תזונתיים

שילוב אופטימלי של סיבים תזונתיים מסיסים ולא מסיסים

כוס משקה מכילה פחות מ-15 קלוריות ומעניקה טעם עדין של תפוח

 

 

חברת התזונה הבינלאומית הרבלייף, המעודדת ומקדמת אורח חיים בריא ופעיל, המבוסס מדע ומחקרים קליניים עולמיים, משיקה בימים אלו בארץ משקה חדש המעניק תמיכה יומית במערכת העיכול– משקה שיבולת שועל – תפוח.

 

המשקה מכיל תערובת של 100% סיבים תזונתיים טבעיים לתמיכה אופטימלית יום יומית בתפקוד מערכת העיכול.

 

 

התזונאים ממליצים בחום לכלול בתזונה היומית לא פחות מ-20 גרם סיבים תזונתיים (תאית), אשר דרושים לגוף ותורמים לשמירה על תפקוד בריא של מערכת העיכול.

 

התזונה המודרנית מכילה הרבה מזונות מזוקקים, מעובדים, אשר מכילים כמות מינימאלית של סיבים תזונתיים. מחסור יומי בסיבים תזונתיים לאורך זמן עלול להשפיע על התפקוד של מערכת העיכול, לגרום לאי נוחות ולחושת שובע איטית, וכתוצאה מכך לגרום לאכילת יתר ולעודף משקל. רוב האנשים אינם צורכים את כמות הסיבים המומלצת.

 

 

מנה אחת של משקה שיבולת שועל – תפוח מספקת: 5 גרם סיבים תזונתיים המהווים 20% מהקצובה היומית המומלצת, שילוב אופטימלי של סיבים תזונתיים מסיסים ולא מסיסים, פחות מ-15 קלוריות לכוס והכל עם טעם עדין של תפוח. המשקה מכיל סיבים תזונתיים משיבולת שועל, תפוחים, תירס, פירות הדר, סויה ועולש.

במשקה יש 60% סיבים תזונתיים לא מסיסים אשר תורמים לשמירה על הניקוי הטבעי של הגוף ו-40% סיבים תזונתיים מסיסים המסייעים להיווצרות ותחזוקה של המיקרופלורה במעי (תהליכי חילוף החומרים במעי).

 

 

 

 

את משקה שיבולת שועל – תפוח ניתן לצרוך כמשקה בפני עצמו, אך תזונאי חברת הרבלייף, ממליצים לשלב אותו בארוחת הבוקר המאוזנת, על ידי הוספתו לשייק מתערובת אבקה להכנת משקה או למשקה צמחי אלוורה.

 

הוספת המשקה לארוחת הבוקר המאוזנת מבטיחה כי כבר משעות הבוקר מוענקת תמיכה לתפקוד מערכת העיכול בצורה האופטימלית וכך קיימת שליטה מרבית במשקל הגוף במהלך היום כולו.

 

אופן ההכנה: לערבב  כפית אחת (7.1 גרם) של אבקת משקה שיבולת שועל בטעם תפוח ב-150 מ"ל מים או להוסיף כפית אחת (7.1 גרם) לתערובת השייק האהוב ולשתות בהנאה!

 

 

מחיר מומלץ לצרכן: 130.4 ₪.

משקל מנה אחת: 7.1 גרם

מספר מנות הגשה באריזה: 30

כמות הקלוריות במנה: 15

כמות סיבים תזונתיים במנה: 5

כשרות: LAKEWOOD– ארה"ב

ניתן להשיג בטלפון: 03-9431155  

 

בדוא"ל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

באתר החברה: http://herbalife.co.il