לפני כמה ימים השתתפתי בסדנת דטוקס DETOX של חברת הקוסמטיקה ישראלי מאג'יריי   Magiray Professional שהתבצע במוצרי סדרת EDÉLE המבוססת על סגולות צמחי מרפא  ואנטיאוקסידנטים טבעיים
מיד לאחר טיפול הרגשתי את העור הפנים רענן , נקי מרעלים , חיוני  ובוהק . ממליצה מאד לכם את הטיפול פעמיים בחודש . גם נהנתי מהסדנא וההסברים ומרגישה את העור הפנים מצוין
 

מה הוא דטוקס ?

Detox (קיצור של de-toxification) –  טיפול קוסמטי לעור הפנים המבקש לסייע לפנות מהעור רעלנים בניקוי ייסודי של תאי עור באמצעות רכיבים טבעיים עוצמתיים.

טיפול הדטוקס הביתי של מאג'יריי המתבצע במוצרי סדרת EDÉLE המבוססת על סגולות צמחי מרפא ואנטיאוקסידנטים חזקים שנועדו להבטיח דטוקס, ולסייע בטיפול בפיגמנטציה, הזדקנות מוקדמת ומחלות עור שונות כמו אקנה.

 

 

שלבי הטיפול:

מתחילים בניקוי עדין אך יסודי של הפנים בתנועות עיסוי תוך הרטבת הידיים עם מיסלר ביו ג'ל -  תכשיר ניקוי ייחודי  המכיל אקווהקסיל, פיטופום, תמציות של שיטה הודית, גיבסנית מכבדית וזקום מצרי, תמצית אדלוויס, מי ורדים ושיקונין המבטיחים ללכוד את כל סוגי הלכלוך במיסלים (micelles) שהם מולקולות שומן זעירות ולסלק אותם מפני העור בזמן השטיפה במים (78 שקל ל-100 מ"ל).

 

 

אחת לשבוע יש לבצע ניקוי יסודי יותר עם תכשיר ביו-סקראב - קרם עדין המבוסס על שילוב יעיל של שלוש חומצות פירות, 8 צמחים ומינרלים שנועדו לניקוי ולקילוף תאי עור המתים, המרצת חידוש העור, החלקת מרקמו והשגת גוון אחיד. לאחר הפילינג העור נראה זוהר ומרענן (134 שקל ל-75 מ"ל).

בשלב הבא משתמשים במסכת דטוקס. זוהי מסכת במבוק ספוגה בפחם פעיל וג'ל טיפול. המסכה מתאימה לכל סוגי העור במיוחד לעור רגיש והיפרמי והיא מסייעת בהפחתת אדמומיות כרונית, הפחתת נגעים בעור (כגון אקנה וסבוריאה) ותורמת לתחושת צינון ומתיחה קלה. המסכה מגבירה את תכונות ההגנה הטבעיות של העור ומשאירה אותו רענן ורווי בלחות (30 שקל למסכה).

 

 

לסיום הטיפול מטפחים את אזור העיניים בקרם עיינים (146 שקל ל-15 מ"ל) וחותמים בקרם לחות ייחודי של הסדרה עם פקטור הגנה 18 המבוסס על מסננים אורגניים ומינרליים (184 שקל ל-50 מ"ל). 

המוצרים והטיפול ניתן לקבל אצל הקוסמטיקאיות מורשות

http://www.magiray.info/  
 
Facebook Magiray - הטיפוח הבטוח

 

צילומים סילביה גולן