ד"ר קליין מציג:

כמהין לבן וזעפרן לעור הפנים

השבוע הושקו מוצרי הקוסמטיקה החדשים מבית ד"ר קליין לקהל הישראלי. המוצרים ימכרו על ידי הקוסמטיקאיות המטפלות בשיטת ד"ר קליין. המוצרים מבוססים על תמציות כמהין לבן וזעפרן שמקורם באיטליה, חומרים נדירים אשר לסינרגיה ביניהם סגולות רפואיות רבות

השבוע הושקו בישראל מוצרי הקוסמטיקה החדשים מבית ד"ר קליין. באירוע ההשקה שהתקיים בבית השגריר האיטלקי בישראל נכחו שגריר ישראל בותיקן לשעבר, עודד בן חור, ראש לשכת רוה"מ, יואב הורוביץ, מנהלת המחלקה הרדיולוגית בביה"ח אסף הרופא, ד"ר סיגל טל ועוד. מהצד האיטלקי הגיעו לבית השגריר מיס איטליה לשנת 2018, קרלוטה מגיורנה, מנהל הקוסמטיקה מבית ד"ר קליין באיטליה, נונצ'יו פרסטיגיאקומו ופארמריסטים בכירים מרחבי איטליה. את הערב ליוותה השפית האיטלקיה אמנואלה פנקה, השפית הבכירה על פי דירוג גמברו רוסו, המטבחה במטבח הסיציליאני.

 

מחקר וחדשנות מדעית של מעבדות איטליה וד"ר קליין קוסמטיקה, אפשרו יצירת שתי תמציות טבעיות יקרות ויעילות הנלחמות בהזדקנות תאית ואובדן טונוס העור, המבוססות על כמהין לבן וזעפרן. הסינרגיה בין שני מרכיבים אקסקלוסיביים טבעיים אלו מעודדת את חידוש יצירת תאי העור ומעוררת סיבי קולגן ואלסטין לפעילות תקינה.

כמהין לבן (ובשמו המדעי: (Tuber Magnatum היא פטריה הגדלה מתחת לפני האדמה, נקטפת בעיקר באיטליה ונחשבת לאחת היקרות, הנדירות והאקסקלוסיביות ביותר בעולם. בשל תכונותיה האורגנולפטיות היא ממוקמת בראש הדירוג של סופר פוד - מזונות מיוחדים העשירים בחומרים נוגדי חמצון, ויטמינים, חומצות שומן חיוניות ומינרלים המהווים ריכוז של בריאות ואנרגיה לגוף.

לכמהין מספר תכונות קוסמטיות: הודות לתכונותיה וסגולותיה הרבות, תמצית הכמהין הלבן פועלת כחומר מעכב הזדקנות. בנוסף, היא ידועה ביכולותיה לשפר אלסטיות ולחות לטווח ארוך ולבודד רעלים. הכמהין עשירה מאד בחלבונים, מינרלים וויטמינים, מה שמקנה לה את היכולת למצק את העור ולעודד תהליכי חידוש ושיקום בעור.

 

זעפרן  (ובשמו המדעי: Crocus Sativus) הוא תבלין יקר המושג על ידי קצירה ידנית של צלקת פרח הכרכום השייך למשפחת האירוסים.מוצאו במרוקו, בצפון הודו ואירופה. כחלק מסגולותיו הרבות, הזעפרן מכיל קרוטנואידים ופלבונואידים המהווים נוגדי חמצון חזקים. תבלין זה בעל תכונות אנטי בקטריאליות המעכבות דלקות בעור, ממריץ את ייצור הקולגן והאלסטין ומחדש ביעילות את הרקמות.

צילומים   סילביה גולן