תמי בניטה משיקה את כנס מקצועניות היופי

לראשונה בישראל, משיקה תמי בניטה את כנס מקצועניות היופי במלון הילטון בתל אביב. בכנס יוצגו עולמות התוכן הקשורים לעולם היופי: פדיקור, מניקור, טיפוח ציפורניים, מותגים של לקים, כל טיפולי מילוי הגבות ועיבוי הריסים, שיטות להורדת שיער ועוד. לכנס מוזמנות מקצועניות היופי בתחום והוא התקיים ב 15.10.18.

 

את הכנסים עורכת תמי בניטה מתוך חזון של הענקת נופך מכובד לענף הקוסמטיקה והם נערכים בבתי מלון יוקרתיים בהשתתפותם של אלפי מקצועניות קוסמטיקה ויופי. ההרצאות מועברות על-ידי אנשי מקצוע מכל רחבי העולם ועוסקות בתחומי קוסמטיקה, ניהול העסק, העצמה אישית, יחסי אנוש, חשיבה חיובית וחיבור גוף-נפש תוך התגברות על עכבות וחסמים נשיים ואוניברסליים.

 

 

 

התחום של קוסמטיקה מקצועית כולל בתוכו את כל סל המוצרים הנלווים שמשווקת הקוסמטיקאית בעצמה והם אינם נמכרים בשוק הפתוח. בניטה משיקה את כנסי הקוסמטיקאיות על-מנת להעצים את העוסקות בתחום, בענף תחרותי בו רבים מהעסקים אינם מממשים את הפוטנציאל הניהולי והשיווקי שלהם.

 

במקביל להפקת הכנסים, ממשיכה בניטה לפעול במרץ להקמת הגוף לקידום הקוסמטיקאיות בישראל, אשר יעניק בית עוטף ומענה לכל צרכי הקוסמטיקאיות – החל מהליווי הראשוני של הקמת העסק וכלה בהדרכות על אסטרטגיה שיווקית וליווי שוטף בניהול.

 

בניטה עצמה משמשת כדוגמה אישית. היא מעידה כי הקימה את העסק תוך מוטיבציה עצומה לשלב בין אימהות לקריירה ומקפידה עד היום לשלב בין העולמות ולהעניק חשיבות הן למשפחה כערך עליון והן לעסק המשגשג שלה. בנוסף, היא מקפידה להעניק יחס חם ואימהי גם לקוסמטיקאיות אותן היא מלווה ולהוות להן מנטורית בתחום.

 

כנס הקוסמטיקה נערך כאמור ביום שני, 15.10.18, במלון הילטון תל אביב. אליו הגיעו אלפי קוסמטיקאיות מכל רחבי הארץ והאווירה בו הייתה זוהרת ושיקית במיוחד, כיאה לתחום.

 

ליצירת קשר:

פייסבוק: תמי כהן בניטה

קבין ישראל

Benita Beauty for Business

tami_benita  Instagram

03-7168770

 צילום  סילביה גולן