הישראלים רוצים להיות סופרים!


הוצאת הספרים "מדיה 10" שנוסדה על ידי דורון קריספין חרטה על דגלה לתת במה לכותבים ולקדם מומחים שרוצים לפרוס את משנתם בכתובים לציבור הרחב.

 

מדיה 10היא הוצאת ספרים לאנשי עסקים, לאנשים בעלי מומחיות בתחומם (אנשי מכירות, אנשי שיווק, מומחי תזונה, מומחים בשיטות מיוחדות כלשהן ועוד), אשר רואה את עצמה כמקום להגשמת חלומות ספרותיים של כותבים: כותבי פרוזה, כותבי סיפורת מקורית, כותבי ספרי ילדים ועוד. להוצאה גם מחלקת שיווק שתפקידה להפיץ את הערך ואת הידע הטמונים בספרי הדרכה למיניהם, את ההנאה שבקריאת פרוזה, ואת ההעשרה הקולינרית מספרי מתכונים ייחודיים. ייחודה של "מדיה 10" הוא ביכולת להתאים לכל גוף באשר הוא את המארז המתאים, את הספרים הנכונים לפי תפיסת עולמו, משרתת את תפיסתנו לפיה ראוי להפיץ את הספרים בהתאמה למידות הלקוח, ובכך לקלוע לטעם הקוראים, לפי השקפתו.

 

 

אל ההוצאה מגיעים מדי שנה מאות כתבי יד. הלקטורית של ההוצאה עוברת על החומר שהתקבל, ובשיתוף העורכת הראשית של ההוצאה מקבלות החלטה האם כתב היד ראוי להוצאה לאור. כשמוציאים ספר לאור, חשוב לקחת בחשבון את סיכויי ההצלחה שלו. להוצאה חשוב מצד אחד לתת במה לכותבים רבים, ומצד שני הכוונה היא איננה לפרסם ספרים שעיקרם נושאים שנויים במחלוקת בצורה קיצונית, אלא ליצור חווית קריאה ולא לעורר אנטגוניזם".

כל כותב שספרו עובר את תהליך הלקטורה הראשוני, מוזמן לפגישה בה הוא פורס בפני ההוצאה את החזון של הספר, המטרה שבעטיה הכותב מעוניין להוציא אותו לאור, ומה עומד לעיני רוחו וכו'. לאחר מכן, ולפי נושא הספר, מתאימים לכותב את העורך/ת המתאימים והם עובדים ביחד עד שמגיעים לתוצאה הרצויה. לאחר מכן, מתחיל תהליך השיווק וההפצה מול רשתות הספרים הגדולות וחנויות הספרים הפרטיות.

 

 

 

בהוצאת "מדיה 10" מועסקים עורכים רבים, כל אחד בתחומו. עורכת ספרי ילדים, עורכת ספרי פרוזה, עורכת ספרי עיון ועוד. כל אלו מבטיחים לכותב שכתב היד שלו, עליו עמל כל כך הרבה, נמצא בידיים טובות.

את "מדיה 10" הקים דורון קריספין, לפני כ-6 שנים, וזאת לאחר שהיה שותף בהוצאה לאור אחרת. "כשהבנתי שהייעוד שלי הוא להוציא ספרים ובדרך זו גם להגשים חלומות של אנשים, יצאתי לעצמאות", הוא אומר.

 

   

 

ספרים חדשים בהוצאת "מדיה 10"תוכלו למצוא את:אחרי 1,450 הרצאות וליווי של מעל 450 עסקים הוציא ד"ר יניב זייד - מומחה בינלאומי לשכנוע  - את ספר ההמשך "שכנעת אותי שוב", בו הוא מפרט את הכלים החדשניים והיעילים ביותר להגדלת הכנסות, בניית אוטוריטה מקצועית, יצירה ושימור לקוחות לצד מקסום מכירות. הפרסומאית רוני ויצמן סוחפת אותנו לעולם הנעורים עם "צדו המואר של הצל": רומן חדש המתאר את קורותיה של אמנית ירושלמית, שעוזבת את הארץ ועוברת להתגורר בניו יורק ולאחר מכן חוזרת לארץ ונאלצת להתמודד עם השדים מילדותה - ביניהם מותו של אביה. והספר "דייט עם לקוח" של אשת השיווק איריס חןמסטודיו "סיאן", הפותח לאנשי עסקים שעומדים לפני מיתוג צוהר לעולם התדמית והשיווק. הוצ' מדיה 10 : http://www.media-10.co.il/

מעטים יודעים על האג'נדה הייחודית של הוצאת הספרים העצמאית "מדיה 10", בבעלותו של  דורון קריספין שמאמין בסופרים ומרגיש סיפוק עליון כשהוא מסייע לסופר להוציא את ספרו ולהגשים חלום אמתי. "כסף הוא לא הכל בחיים", מעיד קריספין. "רובנו חושבים שכשיהיה לנו כסף נהיה מאושרים, אבל אני מאמין שהפוקוס צריך להיות השלווה והאושר וכתוצאה מכך ליצור בריאות ושפע".

 

 

 

 

http://www.media-10.co.il/