הרצאה פעילה להורים "אמא תקני לי...  הקניית הרגלי קניה נבונים במשפחה"–  דבי קצב יועצת לכלכלת המשפחה  ביום שלישי ההרצאה נדחתה מהערב ל-3 לנובמבר. בשעה 20.00 במסגרת "שלישי נשי" - באר קפה מקס קניון ערים כפר-סבא

 

ביום שלישי ההרצאה נדחתה ל-3 לנובמבר.  , תיערך הרצאה פעילה להורים במסגרת "שלישי נשי" במקס קניון ערים כפר סבא (ההרצאה באר קפה בהרשמה מראש).


על ידי דבי קצב יועצת לכלכלת המשפחה, אשר תעניק כלים להורים במפגש על נושא חשוב ואקטואלי:כל מה שנשים אוהבות ויותר.. 'אמא תקני לי!'


הרצאה פעילה עבור הורים התוהים כיצד להתמודד עם בקשות הקנייה של הילדים, בתוך עולם השפע הסובב אותנו ועם ההוצאות הרבות הקשורות לילדים, הורים המעוניינים שילדיהם יקבלו בסיס טוב להתנהלות כלכלית נבונה בעתיד.


רעיונות, טיפים ושיטות להכנסת העולם הכלכלי והתנהלות צרכנית נבונה לשיח המשפחתי, החל מהגיל שבו הילדים מתחילים לדרוש "תקנו לי!" - כל זאת בצורה אפקטיבית, בריאה, שפויה ו...כיפית! ההרצאה תתקיים באר קפה בשעה 20:00,


יש להירשם מראש במשרדי ההנהלה 09-7677788 דבי קצב יועצת לכלכלת המשפחה, תומכת בהתנהלות הכלכלית המשפחתית: כיצד להתנהל עם תקציב המשפחתי, תכנון לחיסכון, פוליסות ביטוח ועוד.

 

לדברי דבי קצב: " השילוב של הכשרתי כיועצת כלכלית עם היותי אמא לילדים קטנים, הפגיש אותי עם השגעת הקשורה להוצאות הרבות של הורים על ילדים, בנוסף לסכומים הגדולים שהורים מוציאים על הטיפול השוטף בילדים (משפחתון, גן, צהרון, מטפלת, בייביסיטר, תשלומי הורים, ועד כיתה) ועם סכומים שהם מוציאים בגלל לחץ חברתי, כפיצוי על חסך בילדות של ההורים, בגלל רגשות אשמה על נעדרות מהבית– מתנות, גאד'טים, ימי הולדת, חופשות, חוגים, בילויים, מזון, דמי כיס וכו'. התנהלות זו אינה בריאה לא לכיס המשפחתי ובטח שלא לילדים, במיוחד לחייהם בהמשך כבוגרים".

 

בהרצאה נדגים כיצד חושפים את הילדים למנהגים אחרים והדרך להתנהלות עם דמי כיס בגילאים שונים, לדרכים כיפיות לדבר עם ילדים על כסף מבלי להיכנס לריבים (משחקים, לוחות, שיתוף, מוזיאונים, אתרי אינטרנט וכו'), לחשיבות של עידוד הילדים ליזום ולעבוד מגיל צעיר, להשוואת מחירים ומוצרים לפני קנייה, לחסוך, דחיית סיפוקים.

 

הכניסה חופשית הרשמה מראש בטלפון – 09-7677788


מקס קניון ערים כפר סבא –באר קפה


חניה חינם - כצנלסון 14 כפר סבא.


09-7677788 הכניסה חופשית בהרשמה מראש


http://www.max-arim.co.il/