סרט חדש  : אני לא מאמין אני רובוט " יוצא השבוע בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

הסרט "אני לא מאמין אני רובוט" יוצא לאקרנים ב-6 לאוגוסט בכיכובם של: יותם ישי, הילי ילון, צחי גראד,אינה בקלמן , דרור קרן, גיא גיאור, יוסי מרשק, נלי תגר, ליאור דובדבני, אילן קובץ', אורי יניב ודוד קיגלר.

 

https://youtu.be/W_8zVax6e6A

 

אני לא מאמין אני רובוט?! סרטם של טל גולדברג וגל זלזניאק


קומדיה מטורפת לכל המשפחה בליווי פופקורן לילדים (מגיל 10 ומעלה) וקוקטייל חגיגי למבוגרים 


הסרט מספר את סיפורו של דני הוא בחור רגיש, אולי רגיש מדי. את הג'וקים בבית הוא מפחד להרוג. אתמול הוא בכה בסוף שכחו אותי בבית. האמת היא, שדני גם קצת בדיכאון. חברה שלו עזבה אותו בלי להשאיר אפילו פתק. דני מתבודד בביתו, עד שלבסוף, ברגע של ייאוש, לפני שהוא מחליט לעזוב לתמיד, הוא מגלה כי היד שלו עשויה פלדה, חוטים ואפילו יורה לייזר. הוא פאקינג רובוט. ואם זה לא מספיק, חברה שלו לא באמת עזבה אותו – היא נחטפה על ידי ארגון חשאי ומופרע בראש. מלווה במנכ"ל פסיכופט מהחברה בה הוא עובד, גולד הייטק, ורובוט חרדי שומר מצוות, הוא יוצא למסע, להציל את חברתו, ולהבין, למה, לעזאזל, הוא רובוט.

 

 

אני לא מאמין אני רובוט?!
"קומדיית האקשן הישראלית הראשונה"
הסרט יוצג החל מה6.8.15 בבתי הקולנוע ברחבי ישראל


תקציר:
דני ברנשטיין (יותם ישי), בחור רגיש מדי, מגלה בטעות שהוא רובוט עם כוחות קטלניים. לחברה שלו, נועה (הילי ילון) אין מושג שהוא שהוא יורה לייזר, אבל בכל מקרה נמאס לה שהוא בוכה מכל שטות ובורח בהיסטריה מכל ג'וק. היא רוצה לעזוב אותו. אבל מה? נועה לא יודעת שלמאיה (אינה בקלמן), השותפה שלה לדירה, יש תוכניות קרימינליות סודיות הכוללות גם את חטיפתה. במקביל, גולדשמיט (צחי גראד), פסיכופט עם לב שבור המנהל חברת הייטק, זומם לחקור את המוח הרובוטי של דני ולשכפל אותו, תוך שהוא מנסה למצוא את אהובתו שנעלמה. כשדני מגלה שנועה נחטפה, הוא מציע לגולדשמיט לעזור לו להציל אותה -בתמורה הוא ייתן לו לפרק אותו לחתיכות. למסע הטירוף נקלעים דימיטרי (דרור קרן) מדען גדול מרוסיה אשר הפך לעובד ניקיון, מויש'לה (דוד קיגלר) חסיד פרנואיד ויצרן כלי נשק כשרים למהדרין, רובו יוסף (רוב שניידר) רובוט קטן שגילה את אלוהים וחזר בתשובה ונטע(נלי תגר), שבסה"כ רצתה למצוא דייט להערב

 

על הפקת הסרט:
הסרט אני לא מאמין אני רובוט יצא לדרך בשנת 2011 תחת הכותרת "קומדיית האקשן הישראלית הראשונה". קרנות הקולנוע אהבו את התסריט, אך תהו אם ניתן בתקציבים המקומיים לעשות סרטי איכות יוקרתיים עתירי אפקטים סטייל הוליווד ושלחו אותנו להוכיח. האתגר הפך לשליחות ויצאנו לדרך מלאי מוטיבציה ועמוסי כוונות טובות. הבימאים שלחו אליי את התסריט, ובעיקר צחקתי, התרגשתי מהדמויות המשוגעות והנרטיב הקופצני והחלטתי לעלות על העגלה. הפקה? מישהו יודע איך מפיקים סצנות רובוטים בתלת? שאלה טובה. אז זהו, שלא. לאט לאט הבנו שהזמני הופך לנצחי וכי הפרוייקט, יותר מאשר יקר, הוא בעיקר חלוצי ודורש פיצוח של סוגיות אנימציה טכניות שמעולם לא טופלו בתעשייה הישראלית. חלוצים, כבר אמרנו? הבימאים גייסו את הונם העצמי ואני גייסתי עשרות אנשי צוות נלהבים, שחקנים מתלהבים, מאמן קאראטה ומאסטר חרבות, כלב מאולף, ציוד חדשני לצורכי פוסט ועשרים פעלולנים משוגעים, שרק חיפשו סיבה להביט לסכנה בעיניים. יצאנו לצילומים עם צוותאנימטורים ותלת צמוד, צוות פעלולנים, אנשי אפקטים ופיצוצים (מצויידים בעשרות קליעי דמה). 26 ימי צילום. 22 לוקיישנים. כולל משרדי חברת IBM (אהממ... נפילה בגרם מדרגות בגובה שש קומות), בית חולים וולפסון (מבוכי התעלות התת קרקעיות), צריף קטן בשום מקום (ליד בית שמש), לופטים בשוקן ובאלנבי, יער בן שמן (באדיבות איציק היערן), מטווח בהרצליה (שמעולם לא ראה כאלו כמויות של טלק לדימויי עשן) ומזבלת חירייה (בשקיעה). 20 רובונינג'ות (מאומנות היטב), 3 אולפני גרין סקרין (מצויידים בהליכון וכבלים), אקדחים כשרים, שני מנופים, ורובויוסף אחד (או רובושניידר אחד). למעלה משנתיים עבדו הבימאים טל גולדברג וגל זלזניאק יחד עם העורך יפתח פאול שושן על עריכת הסרט כשברקע עבדו שני אולפני אנימציה ותלת (סול רויאל במושכות, רובוט ג'יניוס בביצוע) ועוד עשרות אנשי מקצוע שהתגייסו בשמחה לפרוייקט המהפכני. האנימטור מיש התגייס בהתלהבות לביצוע סיקוונס האנימציה ולאחר ארבע שנות עבודה הצלחנו להרכיב סרט.


הסרט צולם על ידי תומר שני ("נבלות") ומשתתפים בו יותם ישי (דני), צחי גראד (גולדשמיט), דרור קרן (דימיטרי), דוד קיגלר (מוישל'ה), הילי ילון (נועה), אינה בקלמן (מאיה), נלי תגר (נטע), רוב שניידר (רובויוסף), דובדבני וקובץ', גיא גיאור, יוסי מרשק, אורי יניב ועוד.


מפיק ראשי: עמיר מנור
תסריט ובימוי: טל גולדברג וגל זלזניאק
בימוי פוסט: נעם גלברט, SOUL ROYAL
VFX: ROBOT GENIUS, ערן מי רז ודניאל לאזו
בימוי ועיצוב אנימציה: מיש MYSH
עיצוב אומנותי:- ברק ואזן
מוזיקה מקורית: עמרי בר ואסא רביב
עיצוב פסקול: אורי קלייאן SWEETSOUND
ליהוק: קרן אלרום
עיצוב תלבושות: עדי רוטהולץ אלטר ומעיין הוד
מאפר ראשי: אילן זכאי
קונספט ארט: אריק לרנר
גרייידינג: יואב רז, אולפני EDIT
מיקס: יוסי אפלבאום, אולפני DB
הפצה: יעקב בוארון/ טרנספקס הפקות

 

דמויות
דני ברנשטיין(יותם ישי): בחור חסר ביטחון ורגיש מדי, המגלה בטעות כי הוא רובוט עם כוחות קטלניים. למרות כל הכוחות הללו, אפילו ג'וק לא נעים לו להרוג. כשחברה שלו נועה נחטפת, הואמחליט לעמוד על שלו, להיות גבר אמיתי. אבל מה זה אומר להיות גבר אמיתי? להרוג? להיות קשוח ומחוספס? דני יוצא למסע, אשר בסופו הוא מוצא תשובה לשאלה גבריות מהי? כשעל הדרך הוא רוכש חברים חדשים והזויים ומציל את חברתו, נועה

 

נועה (הילי ילון): לצערה, החבר שלה נחמד מדי ונשבר לה ממנו, אז היא עוזבת. מה שהיא לא לקחה בחשבון זה שהשותפה שלה לדירה זוממת לחטוף אותה, ושאת החבר, מסתבר, היא נטשה בזמן הלא נכון.

 

מאיה (אינה בקלמן): מאיה הייתה שותפה למופת, באמת, עשתה כלים, הוציאה זבל. אין תלונות. עד לרגע שבו היא החליטה לחטוף את נועה. מסתבר שמאיה היא לא באמת 'סתם' שותפה, ושיש לה תוכנית סודית ואפלה בעבור הזוג נועה ודני. חמושה בזוג עיניים כחולות, אקדחי לייזר וכישורי אומנויות לחימה, היא יוצאת לבצע את תוכניתה האפלה.

 

גולדשמיט (צחי גראד): מנכ"ל חברת הייטק קשוח עם לב שבור, אקסצנטרי ואימפולסיבי, המתכנן לפרק את דני לחתיכות כדי להעתיקו ולייצר צבא של רובוטים מתוחכמים. גולדשמיט מציע לדני עסקה מפוקפקת: אני אעזור לך להפוך מסמרטוט לגבר אמיתי ולהציל את נועה, ואתה תתן לי לחקור את המוח שלך.

 

דימיטרי (דרור קרן): חברו הטוב ביותר של דני בעבודה. ברוסיה הוא היה מדען גדול, אבל בישראל מצא עצמו עובד בניקיון חברת גולד הייטק. דני מנסה להעזר בו כדי לגלות למה הוא עשוי ממתכת וחוטים ולמה לעזאזל המחשב שלו לא עובד.

 

מויש'לה (דוד קיגלר):יהודי מאמין, פרנואיד ויצרן כלי נשק כשרים. מוישלה ומשפחתו מפחדים מרובוטים אשר אינם שומרים מצוות (כמו רובויוסף) ומאמינים כי האפוקליפסה הבאה לא תגיע מידי בני אדם, אלא מידי רובוטים אפלים.

 

רובו יוסף (רוב שניידר): רובוט קטן שגילה את אלוהים וחזר בתשובה.

 

נטע (נלי תגר): נטע בסה"כ רצתה למצוא דייט להערב, אבל מצאה את עצמה יוצאת עם רובוט.

 

שחקנים נוספים


דובדבני וקובץ, שני שוטרים משועשעים, שממש לא מתאים להם עכשיו אזרחים במצוקה ושותפות לדירה עם אקדחים.

 

גיא גיאור, יצא לרוץ עם הכלב, מבלי לדעת שיהפוך לחוצץ ביחסיהם של נועה ודני.

 

יוסי מרשק ואורי יניב, צריכים כסף לסיגריות, אבל גם לא מתכוונים לשחרר את דני מבלי להבין מה לעזאזל נועה הנאה עושה עם הגיק החמוד הזה.