מוטיה רובין, בית ספר לעיצוב שיער

 הגיע הזמן לחדש ולהתחדש ולרכוש מקצוע מאתגר ומבוקש :מוטיה רובין בית ספר לעיצוב שיער

הגיע הזמן לחדש ולהתחדש לעשות שינוי ולרכוש מקצוע מאתגר ומבוקש ומגוון שמפתח את הדמיון ואת חדוות היצירה. מגוון רחב של קורסים לעיצוב שיער עם מיטב מדריכי עיצוב שיער בישראל וכל זה קורה בבית אחד ״בית הספר הגבוה לאומנות עיצוב השיער מוטיה רובין״ מעל 20 שנות פעילות ומובילות בתחום עיצוב השיער, התפתחו והפכו למותג בעל מוניטין עולמי, שם נרדף לאופנה, איכות, וחדשנות. התשוקה שמבייעת להפוך לשם דבר בתעשיית האופנה, מניעה כעת את הצלחת האקדמיה צעד אחד לפני כולם.

כחלק מפעילויות יצירה של החניכים ובוגרי האקדמיה של האקדמיה, בישראל וגם בעולם, זכתה האקדמיה בלא מעט הוקרה ופרסים חשובים: "אנשי השנה של ישראל 2005", זוכי גביע הזהב Wella Trend Vision Israel 2010, הזוכים בתואר היוקרתי Global Stylist Of The Year Paris 2009-10, אלופי ישראל לשנת 2011, זוכי פרס ההוקרה הישראלי לקידום תחום עיצוב השיער בישראל ועוד.

 מוטיה רובין, קורס עיצוב שיער

 

אקדמיית מוטיה רובין משתפת ומטפחת באמצעות הידע הייחודי שפיתחה, את דור העתיד של מעצבי השיער. מוטיה רובין - "אנו מאמינים שהשכלה מקצועית טובה היא המפתח לקריירה מוצלחת ומתקדמת". מה שגלוי לעיין הוא שצוות המורים המסור של רובין, הרכיב קשת רחבה של לימודי עיצוב שיער. מעצבי שיער בכל הרמות ובכל התחומים יוכלו ללמוד מחוג המרצים הבכירים של בית ספר לספרות מוטיה רובין. תוכניות הלימודים, קורס ספרות, מכילים נושאים עדכניים וחשובים החל מהתפתחות עיצוב השיער לאורך ההיסטוריה בעולם, התאמת סוג עיצוב השיער על פי סטנדרטים שונים, איזון הרמוני של צבעים, סטיילינג, פיסול, ציור, אמנות, עבודה בהפקות אופנה וטלוויזיה, תסרוקות כלה וטכניקות שונות בתספורות.

מוטיה רובין

לימודי עיצוב שיער בבית הספר לספרות - מוטי רובין מאפשרים לתלמידים לקבל הכשרה במגוון רחב של מסלולים ביניהם: עיצוב שיער למסלול הדוגמנות Fashion Week, כימיה וצביעת שיער, עיצוב שיער ותספורות יומיומיות-מסחריות (המבוקשות ביותר כמו המדורגות ועוד..) עיצוב שיער ותספורות אופנתיות ואוונגרדיות, עיצוב שיער לכלות Long Hair, תסרוקות ערב, תסרוקות לבנות מצווה, תספורות אופנתיות וקלאסיות לגברים ועוד.


בית ספר לעיצוב שיער ומכון יופי מוטי רובין

רחוב יגאל אלון 159 תל אביב

טל - 03-6091515

www.motierubin.co.il

 

מוטיה רובין, לימודי עיצוב שיער

 צילומים :

תמונה מוטי רובין :רפאל בן דור
תמונה עם הבייביליס-  :סטס קורינסקי
תמונה עם דוגמנית ומוטי רובין ביחד-  :סטס קורינסקי
תמונה של הדוגמנית בלבד-: רפאל בן דור